cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POTENJE

clock-img

14.05.2009, 12:01

clock-img

Anonimen

Sicer je že 11m po porodu,ampak jaz se tako potim da je groza.Iz mene teče od jutra do večera.Lase imam okrog obraza nonstop mokre.Da ne govorim kak imam obraz,pa po hrbtu.Za znoret.Zanima me,je možno,čeprav je že kar nekaj časa po porodu,da imam kaj narobe z hormoni?Ker prej nisem nikoli švicala.
Obstaja kaka stvar,da bi se nehalo to potenje?Naj grem k osebnemu zdravniku al kam?To me zelo moti,sploh,ker grem kmalu v službo in me je kar strah,kako bo,ko bom tam imela še haljo oblečeno,najbrž me bo pot zaliluser posted image

clock-img

14.05.2009, 13:09

clock-img

end1

pencil-img

1598

pojdi k svojmu splošnemu zdravniku, mogoče te da na pregled hormonov. 

clock-img

14.05.2009, 21:11

clock-img

žab*ca

pencil-img

395

Ne da bi strašla,ampak potenje je lahko tudi ob nepravilnem delovanju ščitnice.

clock-img

15.05.2009, 07:45

clock-img

fusia

pencil-img

612

Le pojdi se pokazat k zdravniku, najprej k splošnemu. Čeprav verjetno ni nič narobe, . Meni je bilo po porodu še kakšno leto ves čas vroče, občasno pa zelo vroče, samo potila se pa nisem kaj pretirano.

clock-img

18.05.2009, 18:57

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

Pri meni je podobno.
Prej sem lahko šla v savno in po 10 minutah ni iz mene prišla niti ena kapljica, sedaj pa se že ob malo večjem naporu spotim (ne pretirano, ampak napram prej je kar razlika)...

clock-img

19.05.2009, 18:21

clock-img

mama2009

pencil-img

44

oj.

koliko časa pa je minilo od poroda?

Pri meni je 2 meseca in od poroda naprej oma moj pot tako izrazit vonj. ne pomagajo mi niti več deodoranti.

a je pri tebi isto?

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Pri meni je podobno.
Prej sem lahko šla v savno in po 10 minutah ni iz mene prišla niti ena kapljica, sedaj pa se že ob malo večjem naporu spotim (ne pretirano, ampak napram prej je kar razlika)...

clock-img

24.05.2009, 13:02

clock-img

arabela*

pencil-img

29096

pojdi h ginekologu,naj te da na test za estrogen..včasih rad ponagaja,sploh če imaš takšne simptome..

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

clock-img

24.05.2009, 14:51

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

Vonj potu je izrazitejši samo v času pred menstruacijo, drugače pa je vse isto. S tem da sem se celo nosečnost šprejala samo z enim (parfumi in nekateri deodoranti so mi tako smrdeli, da mi je šlo na bruhanje), sedaj pa jih skoraj mesečno menjavam.

clock-img

25.05.2009, 12:31

clock-img

marjetica8

pencil-img

740

pri meni e minilo šele slab mesec od poroda in opažam podobno. Prej se nikol nisem potila, še če sem šla laufat sem se komaj kaj spotila, zdej je pa obupno in tudi vonj je izrazitejši...tudi jst se sprašujem kaj nej nardim...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem