cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POSTRV brez olja

clock-img

10.01.2006, 17:37

clock-img

Anonimen

Kako spečete postrv čisto brez olja?? glede na to, da je jutri B dan, sem pomislila, da bi jo spekla kar v pečici, pa ne vem ne koliko časa, na koliko stopinj....- cel postopek...

prosim, če mi lahko katera odgovori..

clock-img

10.01.2006, 19:22

clock-img

Vesna

pencil-img

499

daš pač vodo namesto olja na začetku,postrv bo že sama potem spustila maščobo,ki jo ima v sebi.lahko jo tudi skuhaš je tudi brez olja.daš jušno osnovo in ko zavre noter ribo za 15 min.potem pa  ven pa na krožnik in dober tek-je pa malo pusto tako.

clock-img

10.01.2006, 19:25

clock-img

artista7

pencil-img

816

daš jo pečt v pečico v pekaču s teflonom. prej jo natri s česnom in petršiljem in pokapaj z limonovim sokom, zmešanim z vodo. Medtem ko se peče, polivaj s sokom, ki ga riba spusti.. Bo šlo?

clock-img

10.01.2006, 19:26

clock-img

Anonimen

bo šlo!!

hvala vsem..

clock-img

10.01.2006, 20:23

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

al pa jo zavij v peki papir pa daj v pečico. Peči pa toliko časa.... dokler ni pečena....user posted image  kaj vem, ene pol ure pri 200?
Loh jo pa sopariš... ja, saj vem, moje drugo ime bi lahko blo sopara...

clock-img

10.01.2006, 20:31

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Biba, zakaj pa čisto brez olja? V čem je pa zdaj fora? Saj ni prepovedano.

A zrezke ste si vse pekle čisto brez olja al kako?!? Jaz sem zadnjič jedla lososa pečenega v teflonki, na olivnem olju. Ko je bil pečen,, sem ga pa popivnala s papirnato brisačo.

No, jaz bi tvojo ribo vsaj namazala z olivnim oljem od zunaj predno bi jo dala pečt. Čisto malo, prst pomoči v olje, pa namaži po ribi.

clock-img

10.01.2006, 20:39

clock-img

Anonimen

Olja ne potrebuješ, sama spusti dovolj maščobe.
Na pekač daj peki papir, gor postrv, posoli, napolni z začimbami (kaj vem, kar ti je všeč - peteršilj, žajbelj, timijan,...) in s česnom in daj v pečico za 45 minut na 220 stopinj, gretje zgoraj in spodaj.

clock-img

11.01.2006, 13:11

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Lahko jo tudi skupaj z zelenjavo in seveda začinjeno zaviješ v alu folijo in tako spečeš v lastnem soku.

Taška, v dieti pa maščoba ni prepovedana. Jaz si vedno normalno naredim solato in normalno na olju spečem meso. Po pameti pač.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem