cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POROKA

clock-img

24.08.2009, 20:16

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Koliko časa se moraš prej prijaviti i koliko je prijava na matičnem oz kaj vse rabiš

clock-img

24.08.2009, 20:36

clock-img

water lily

pencil-img

806

Odvisno kakšen datum želiš(koliko je zasedeno).
Rabiš os.dokument od obeh, podatke o pričah in povedat kateri datum želita, kje se želita poročiti, kako se bosta pisala.
Plačati ni potrebno nič.
Cerknica ima samo eno lokacijo - Grad Snežnik, sobote.
Oz. si lahko sam najdeš lokacijo.
Postojna ima srede na občini. Sobote pa ne vem katere lokacije(vem samo za mlin pri jami, smo bili v soboto)

< Sporočilo je popravil water lily -- 24.8.2009 20:38:49 >

clock-img

24.08.2009, 20:47

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

ker nebi delala nobenga cerkusa mi sreda v Postojni kr odgovarja.Kok pa to čudo sploh stane oz prijava .

clock-img

25.08.2009, 08:34

clock-img

Majuska

pencil-img

9092

3 mesece pred izbranim datumom. potrebuješ osebni dokument, ostalo sami potegnejo iz baze podatkov. 

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008

clock-img

25.08.2009, 11:42

clock-img

water lily

pencil-img

806

Nič ne stane prijava. Zastojn. Samo podatke daš. In ne ni treba tri mesece prej, midva sva mal več k mesec prej se prjavla. Lahko pa še kasnej.

Jaz ti predlagam da pejta v postojno v sredo k delajo do pete, z osebnimi, pa z podatki prič, ter se zmenta.
Men je blo super v sredo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem