cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POMOC!!!!

clock-img

28.07.2006, 15:02

clock-img

Anonimen

pocasi mi zmankuje mleka oz. moj sinek odbija dojenje imava pa zelo velik prolem-NOCE PITI PO FLASKI!!!vso tekocino ki jo spravim v njegova usta gre preko zlicke in se to tezko,ker se zacne igrati in vse spljuva ven.mlecni obrok sicer dobi(jogurt,skutico,mlecno kasico)mleko kot samo pa noce!
ali je to narobe?ze tako spije(ce imava dober dan kakih 125ml tekocine-star pa je 7mes).
posim pomagaajte mi z kakim nasvetom,ker sem ze cisto obupana in zelo me je strah,da nebi imel kaksnega pomankanja vitaminov,mineralov...
hvala

clock-img

28.07.2006, 15:43

clock-img

ona

pencil-img

3685

 Pa če bi provala menjat cucelj na flaši?pri meni je pomagalo in je začela pit po flašiuser posted image

clock-img

28.07.2006, 15:44

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

pri 7 mesecih ga navadi pit iz kozarčka, pa mu dajaj prilagojeno mleko zjutraj in zvečer. to bo dovolj. ne bi smelo bit težav. se bo navadu, tud na okus.

clock-img

29.07.2006, 12:18

clock-img

tina104

pencil-img

1639

Čez dan bi naj pojedel nekje 500 lm mleka oz. mčlečnih izdelkov. Če ne je mleka, pač naj ostaleami izdelke. Glede tekočine pa  - mogoče vodo poskusi dat res iz kozarčka, po slamici ali iz plastenke z nastavkom ali iz magičnega lončka.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

clock-img

29.07.2006, 12:41

clock-img

Anonimen

kateri cucelj pa si kupila?

clock-img

29.07.2006, 12:42

clock-img

Anonimen

hvala za odgovore

clock-img

29.07.2006, 15:28

clock-img

Anonimen

Zakaj pa odbija dojenje?

Mleka naj bi pri tej starosti popil pol litra, kot so že napisale predhodnice.

Da bo dobil dovolj tekočine, mu poskusi skuhati zelenjavno juho ali kompot. Lažje ju daješ po žlički, ker sta bolj gosta od same vode ali čaja.

Poskusi tudi s sadjem, ki vsebuje vodo, npr. zmiksano pomarančo, grejp, breskve, slive.Tudi tekočina v sadju "šteje" kot tekočina.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem