cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNT.....25 dan(B)

clock-img

25.04.2006, 09:25

clock-img

mama76

pencil-img

182

No včeraj po doooolgem času nisem grešila, za danes pa imam takle jedilnik zajterk: jabolka,kosilo:solata z jajčkom , večerja : Jogurt....

clock-img

25.04.2006, 10:04

clock-img

dix

pencil-img

897

dober dan vsem, ste še vse v postelji?

jaz bom danes jedla piščanca z bučkami (me zanima kaj bo ratalo iz tega) za večerj pa kaj pač ostane. user posted image

Za soboto sem pa mojemu že rekla da grem na celodnevni izlet...sem rekla da grem v gozd sedet ker tam ni hrane in bom vodni dan lažje preživela kot doma v kuhinji in poleg hladilnika user posted image

clock-img

25.04.2006, 13:04

clock-img

Anonimen

Pozdravček še od mene.
jaz sem za zajtrk pojedla pomarančo, za kosilo sem si skuhala jajca pa solato in verejtno bom isto jedla za večerjo.

clock-img

25.04.2006, 14:27

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Jaz imam pa že danes vodni danuser posted image , saj imam v soboto izpit na terenu in mi nikakor ne bi zneslo biti brez hrane....
Zaenkrat mi še gre, a mi full kruli po trebuhu! Upam, da mi uspe!
Včeraj sem pa ob polnoči grešila - si je moj spet full dobro pizzo prinesel domov in po nekaj urnem učenju me je premamila - par grizov, a je bila vredna greha! Se posuvam s pepelomuser posted image

clock-img

25.04.2006, 14:52

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Ola punce!

Jaz sem pa danes zajtrk kar preskočila, ker ni blo časa, za kosilo sn pa jedla čevapčiče z ajvarom zravn pa zeleno solatkouser posted image .......njammmma je teknilo. Za večerjo pa nevem kaj bom, mogoče nič?!user posted image  

Preživite lep sončen dan!user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem