cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE ... 68 dan (B)

clock-img

06.06.2006, 07:41

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Punce, dobro jutro!!! user posted image

Upam, da ste vredu in da vsaj enkrat na dan malo poškilite na to stran...

Danes so na vrsti beljakovine!! Naredite si kaj dobrega za kosilce! Pa ne pozabite na večerjo!user posted image

Včeraj ni bilo nič od tehtanja. user posted image  Lahko sporočite še danes!

Punce, NE OBUPAT!!!! Smo čisto na koncu! user posted image  Tut če ste malo padle ven, vrzite se nazaj notri!!! user posted image

POGUM!!!!

modroka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

06.06.2006, 09:24

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

jaz sem čist obupala....vsak dan prekrški, prekrški in prekrški.....

naj me nekdo brcne nekam......

danes sem začela dan s pomarančo.....kako bo šlo naprej pa ne vem.....upam da bom spet našla pot na stare tirnice in ne mimo....

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

06.06.2006, 09:31

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Akš, v mislih sem s tabo in držim pesti za tvoj pugum. user posted image  Saj ni težko! Danes si naredi za kosilo nekaj mesnega, kar imaš rada, zraven pojej malo zelenjave, solatko... Zvečer pa kakšna jajčka ali pa sirček, ki ga imaš rada...

Glej vsak dan posebej! Ne glej nazaj in ne oziraj se na storjene prekrške (misliš, da jaz ne naredim nobenega!!!). Začni znova, kot da nisi naredila nobenega!!!

Dajmo punca! Vem, da zmoreš!!!! user posted image user posted image user posted image

Pozdravček,
modrooka user posted image !

< Sporočilo je popravil modrooka -- 6.6.2006 9:32:02 >


_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

06.06.2006, 21:48

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Ojlauser posted image user posted image Sem čisto iz firbca prišla sem in zagledala znan naslov,..veseljeuser posted image user posted image Drugače jaz še vedno hujšam, je pa res, da ne več po tej dieti,...raje se prehranjujem bolj visokobeljakovinsko in športam 6x na teden po 1,5h. S takim načinom sem imela pred problemi s ščitnico dobro postavo in upam, da jo bom spet pridobila. Se bom pa vseeno tehtala z vami in vas prebirala še naprej, ker so mi ta dieta in vaše spodbude spet dale voljo, da nekaj naredim zase. Hvala vam in seveda,...pogumno do koncauser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem