cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE 50.DAN (B)

clock-img

20.05.2006, 09:24

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Evo moje pogumne punce, samo že kar lepo nad polovicouser posted image Kako ste zadovoljne z izgubljenimi kg? Jaz bom, če bo šlo enako naprej izgubila več, kot sem si zadala, zaradi česar se tudi najmanj ne pritožujem,...je pa res, da se mi presnova ne bo spremenila, ker preveč grešimuser posted image user posted image Mah klinc, enkrat se živi,... pa tud Dmaćico lahko nehajo delat in moram skoristituser posted image user posted image

Drugače bom dan začela z uro kolesarjenja in pol pol urce telovadbe z utežmi, nato pa grenivka ali dve. Za kosilo bo ribica z mešano solato, za večerjo pa mešana solata z mocarelo,....obožujem beljakovineuser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

20.05.2006, 09:51

clock-img

dix

pencil-img

897

dobro jutro

Grešim pa mi kile vseeno pošasi padajo, kar sploh ni dobro ker se bom prepričala da lahko grešim, samo enkrat bo pa začelo lest gor pol bo pa prepozno.

DAnes še ni bilo večjega greha, zajtrk sem izpustila ker nimam sadja, za kosilo bo pa verjetno sesekljana pečenka. Če kaj ostane še za večerjo, če pa ne bom si pa za večerkjo spekla hrenovke.

clock-img

20.05.2006, 17:38

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

ja itak da grešimo...zato tud ne grejo kg dol tko k morjo....men že cel teden stojijo ( user posted image  ) - kilogrami mislim...hihihi

ja danes je bila za zajtrk hruška, za kosilo jetrca in skleda solate (vmes sem še en keks maznla in nekaj smokijev), za večerjo bo pa kar solata s tuno...



_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem