cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE 43.DAN(Š)

clock-img

13.05.2006, 06:59

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Jutrooooouser posted image user posted image Kako ste punce? Jaz sem malo žalostna, ker se mi zdi,da vas je 3/4 obupalouser posted image , tako da upam, da bomo vsaj me, ki se še javljamo uspešno prestale dieto čisto do koncauser posted image user posted image

Takole, za zajtrk imam še pol ananasa, pred tem še eno uro kolesarjenja, za kosilo in večerjo bom pa po moje sigurno kaj grešila, ker grem na praznovanje abrahama, nato pa še na žur prijatelja za rojstni dan. Odrekla se bom alkoholu, pa tudi pri hrani bom poizkusila biti čim bolj pridna in jest samo krompirček in zelenjavo,..bomo videli. Bom pa imela samo en popoldanski obrok, tako da mogoče ne bo tako velike škode, če bo slučajno kak prekršek,...ja saj vem, sama sebe tolažimuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

13.05.2006, 07:50

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

mariposa....jaz sem še tukaj....in še nisem obupala.....


samo ko pogledam kolk nas je, sem tud še jaz žalostna 8pol pa mal pokukam k vztrajnim, se jih pa kr gnete....hihihi)

ja jaz bom za zajtrk hruško, za kosilo krompirček pečen zunaj, za večerjo pa še ne vem....po moje si bom krompirček skuhala in za prilogo zraven naredila še dušeno zelenjavo...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

13.05.2006, 10:21

clock-img

dix

pencil-img

897

jAZ SEM ŠE TUDI Z VAMI, SAMO SE MI VEČ NE DA PISATI, KER ITAK VSAKE 4 DNI JEM ISTO SRANJE.

Ob ponedeljkih se pa pridno javljam.

Torej, 3 smo! user posted image

clock-img

13.05.2006, 10:34

clock-img

svoja

pencil-img

29

Še jaz.
Mi je na sadni dan uspelo, da sem se vklopila nazaj in zaenkrat sem čisto pridnauser posted image

Zjutraj: melona
Za kosilo: pečen krompir s papriko, bučkami in gobicami ter zelena solata
Zvečer: še ne vem, verjetno kar bučke

Sem pogledovala v  trgovini proti koruznim storžem, da bi si jih popekla, pa me je cena odvrnila... 500 SIT za dva mala storžka?! Ha, saj bom v jeseni še eno rundo hujšala, pa bodo takrat...

Komaj čakam, da padejo cene vsem tem dobrotam, ki bi mi popestile jedilnik: lubenice, melone, bučke, paprika... pa na češnje in breskve, mljask.

clock-img

13.05.2006, 13:59

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Halo punce!

Tudi jaz sem še z vami, še pogumna, kot vednouser posted image . Meni se tudi ne ljubi vsak dan pisat, ker itak vem kaj bom jedla, rada pa vas kej prečekiram, da vidim če ste še vedno tako pridne kot na začetkuuser posted image . No, da poročam današnji jedilnik, ..za zajtrk sem pojedla eno hruško, za kosilo pa pečen mlad krompir in skledo zelene solatke....njammmmiiiiiuser posted image . Za večerjo pa nimam pojma kaj najuser posted image  Mogoče si nardim mičkeno krompirjeve solate.

Lepo izkoristite ta sončen dan! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem