cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE 42.DAN (B)

clock-img

12.05.2006, 06:48

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Jutro moje pogumne punceuser posted image user posted image Kako smo? Jaz sem nekam sumljivo polna energije in sploh ne morem več spatuser posted image Počasi se bom odpravila za kakšno urico na kolo, potem pa se bom vrgla na sadjeuser posted image Popoldne bom pa jedla mešano solato z mocarelo,mmmmm

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

12.05.2006, 07:21

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

dobro jutro...tudi mi smo že vstali....razmišljam kaj bi danes sploh jedla....zmanjkalo mi je idej...bela cesta....grrr


mogoče bom pa kr čevapčiče spekla....ne vem zakaj, ampak so se mi zaluštal....pa itak da pade še solata zraven....

za večerjo bom pa po moje kr jajčka snedla.....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

12.05.2006, 07:22

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Mariposa dobdo jutro in dobro jutro vse ostale pogumne!

Včerajšnji dan je minil brez večjih pretresov (razen dveh napolitank zvečer... ja, kriva je seveda Ana, ki mi je delala lušte, ko jih je 'izsilila' od atija user posted image user posted image  ).

Drugače pa danes nadaljujemo dopoldne s sadjem, za kosilo bom solato (kitajsko zelje + pečen piščanec), za večerjo mogoče kakšen jajček...

Imejte se lepo, vsem želim lep dan, ki se že zdaj zjutraj veselo bohoti v vsej svoji lepoti!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem