cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE 41.DAN (S)

clock-img

11.05.2006, 07:37

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Evo, pa sem enkrat jaz prva,...kaj je fino biti domauser posted image user posted image user posted image Danes je na sporedu sadje. Upam,da se mi bo uspelo še naprej držat diete, ker se zdaj zame začenja odobje učenja in kasneje izpitov, takrat pa mene daje zeeeelooooo močna želja po cukruuser posted image user posted image Sem nakupila rozine in študentsko hrano za prvo silo in upam, da bo zadostovalouser posted image user posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

11.05.2006, 07:43

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Bravo Mariposa! user posted image user posted image

Sem kar malo počakala, če bo še kakšna druga prišla v kratke na RR, da ne bom spet jaz prva user posted image .

Sadje, sadje, sadje... Meni se kar prileže po včerajšnjih sijajnih štrukljih user posted image .

Uživajte v vitaminčkih!

Pogumno naprej pogumna dekleta!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

11.05.2006, 11:06

clock-img

svoja

pencil-img

29

Živjo po dolgem času. Saj sploh ne vem, če se še upam šteti med pogumne.

V tem tednu sem bila pravi user posted image ! Jedla po dolgem in počez, če se mi je pa čez dan slučajno uspelo držat, sem zvečer nadoknadila user posted image Pozna se, da se morm učit. Tehtnica tako vztraja na -6 kg. Sem lahko še zelo vesela, da ni kakšne kile dodala.

Prepričujem se, da se splača vztrajat. Ampak mojo (ne)voljo prepričat... Dajte jo še ve malo.

Potrudila sem bom, da bo danes sadni.

clock-img

11.05.2006, 11:35

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Svoja, VZTRAJAJ!!! Se splača!!!

Tudi pri meni, ki se držim diete, se tehnica bori z mano in se zelo počasi, počasi predaja... Ampak ni panike... Enkrat se mora premaknit, bo pa takrat toliko boljši občutek!

Ti samo vztrajaj naprej in javljaj rezultate! Skupina je močnejša od posameznika!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

11.05.2006, 12:17

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Svoja, mislim, da ni nobene, ki med dieto ni grešila. Ok, si imela "težek" tedena, danes pa se prečisti s sadjem, jutri pa naprej z beljakovinskim dnem. BOš videla, ko boš na tehtnici spet zagledala -kg, ti ne bo žal,da si vztralala. Le pogumnouser posted image user posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

11.05.2006, 14:16

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Čao hujšarce!

Jaz se že nekaj časa nisn javila, ...pa da neboste mislile, da sn že obupala...ne nisnuser posted image . Ma če smo pogumne, smo POGUMNE, aneuser posted image .
Za zajtrk sem mela eno banano, za kosilo pa jem hruško....ja pa obvezno pri zajtrku še nescaffeuser posted image . Ja kile pa stojijoooouser posted image

LPuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

11.05.2006, 14:25

clock-img

dix

pencil-img

897

evo še mene

DAnes bom jedla bolj nič ker mi sadje ne diši, sem pa pojedla za zajtrk eno na pol gnilo banano za osilo pa dinjo. DAlje se mi niti sanja ne, mogoče kako jabolko poglodam pa KAAAVOOOOO.

Drugače pa sem danes spet prijetno presenečena, za foro sem si oblekla ene stare kopalke in bi komot šla z njimi brez sramu na plažo. Pa tudi hlače iz srednješolskih dni si spet oblečem. Edino nekdo me še mora prepričat da naj začnem malo telovadit da se stvari malo učvrstijo.

GREMO DALJE POGUMNE!!!!user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem