cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE 17.dan....(B)

clock-img

17.04.2006, 09:10

clock-img

dix

pencil-img

897

Dobro jutro, danes pa sem jaz prva user posted image

Kako ste kaj preživele sdani dan? Jaz sem ga spremenila v skoraj vodnega, ker sem čez cel dan pojedla 1 hruško in en kuhan korenček ter spila eno kavo in en kapičuno.

Zato pa že komaj čakam današnjega pečenega piščanca z solato.

A danes je na vrsti tehtanje? No, meni kaže tehtnica 5,5 manj user posted image

le pogumno naprej!!!!

clock-img

17.04.2006, 09:13

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

mi smo včeraj grešili, grešili in grešili, tako da bom danes na sadnem dnevu......nimam izbire....

vav 5,5kg manj?????? svaka ti čast!!!

jaz imam 1,5kg manj user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

17.04.2006, 09:30

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Jah še ena grešnicauser posted image user posted image user posted image Zdaj mi kaže 4kg manj. Danes bom pa na ribicahuser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

17.04.2006, 09:40

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Halo pogumne!

Tudi jaz sem včeraj malo grešila z velikonočnim zajtrkom, ampak temu se res ni blo možno upreti, .....če je bla pa tak pooooooolna miza dobrot. Sicer mi je pa kljub temu do zdaj uspelo sklestiti 3 kguser posted image , sem zelo zadovoljna. Danes pa mam sadni dan......jutri pa naprej po urniku z vami in škrobnim dnevom.

LPuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

17.04.2006, 11:07

clock-img

Anonimen

Pozdravljene!

tudi jaz moram prizunati, da sem se včeraj malo grešila.
Tehtnica mi pa kaže 4 kg manjuser posted image user posted image user posted image

clock-img

17.04.2006, 13:43

clock-img

poliloni

pencil-img

623

user posted image Čestitam vsem za izgubljene kilograme - meni kaže 3kg manjuser posted image user posted image user posted image in sem več kot navdušena, a kaj ko je pred mano še eno odlično kosilo - meso (ocvrtouser posted image ) in pa veliiiiikoooo regrata z jajčkom!!!!! Mnjammmmmmiiii! Tako, da bo najbrž tehtnica pokazala malo več kg kot jih je trenutno!

clock-img

17.04.2006, 18:41

clock-img

NMJ

pencil-img

237

No, jaz sem en dan pred vami. V petek zvečer sem pri sadnem dnevu grešila - zvečer sem pojedla malo kalamar na žaru in solato. Včeraj pri B je bilo skoraj ok - le da sem tudi jaz jedla malo B zajtrka. Danes pa samo Š.
No jaz kar še vedno ostajam na -4kg.Moram reči da sem seveda zadovoljna.Ampak od tu naprej pa ne gre več dol. Kaj je zdaj to user posted image

clock-img

17.04.2006, 19:31

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Punce živjo! Kako ste?

NMJ, naj te najprej potolažim - tudi meni tehnica še vedno kaže -4kg, pa cel teden nisem nič grešila user posted image user posted image user posted image . Bila sem na bolniški (zato se tudi cel teden nisem nič javila), jedla sem še manj kot ponavadi, tako, da mi ni nič kaj preveč jasno, kaj se dogaja s tole tehnico user posted image .

Bomo videli, če bo ta teden kaj boljše. Gremo torej novim zmagam naproti!!! user posted image

Pozdravček vsem!
modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

17.04.2006, 22:52

clock-img

Urška*

pencil-img

1286

Ojla!

Jaz sem tudi zeeeeelllllloooo grešila.user posted image user posted image   Danes sem imela sadni dan. Tehnica pa kaže 4 kg manj.

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem