cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE - začetek diete 1.4.

  
clock-img

28.03.2006, 22:13

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Vse tiste, ki si upate......začeti 90-dnevno dieto z 1. aprilom vljudno vabljeneuser posted image . Sicer je to "dan norcev"user posted image , ampak mi bomo začeli pridno hujšat. Če je še kdo, ki ima željo začet z dieto, se mi lahko pridruži, da se bomo spodbujaliuser posted image user posted image user posted image

LP

clock-img

28.03.2006, 22:27

clock-img

dix

pencil-img

897

Koliko pa naj bi se shujšalo in kaj lahko ješ? Čeprav se jaz težko držim kakih diet!

clock-img

28.03.2006, 22:37

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla, verjetno se ti jaz pridružim, vendar ne s prvim, ker šele drugega zaključim z ODLOČNIMI. Z odločnimi sem zgubila 12,5 kg, pa bi rada zgubila še 3-5 kg. Verjetno se ti pridružim tam ogrog 15.4. - da bom mela mal pavze, če si za.

Pozdravček 

clock-img

28.03.2006, 22:37

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Koliko naj bi shujšali je odvisno od vsakega posameznika. Na začetku gre hitreje dol, pol pa malo bolj počasi. Glavno je vztrajatuser posted image

Link, kjer si lahko prebereš malo več o tej 90-dnevni dieti http://www.mojplanet.si/

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

28.03.2006, 22:41

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Bravo t_t_y za uspešno izgubljene kilograme. user posted image user posted image user posted image
Z veseljem se mi lahko pridružišuser posted image . Bomo veseli vsake nove članiceuser posted image

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

28.03.2006, 22:44

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Živjo pokica_!

Trenutno sem pripopana k Odločnim, sem pa dieto začela mesec dni za njimi. Tako, da se mi 1.4. izteče vedritev pri njih in sem seveda ZA, da se ti pridružim. Fajn, user posted image

Se bereva 1.4., prav simboličen datum user posted image

Damjana

clock-img

28.03.2006, 22:55

clock-img

*viva*

pencil-img

366

jaz sem sicer začela včeraj, ampak bom rabla še malo vzpodbude, da ne bom obupala. Cilj: vsaj10kg manj, če bo šlo pa 15!
user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.03.2006, 22:56

clock-img

dix

pencil-img

897

bom probala bit z vami, sem lahko?

Samo ne me kregat če bom grešila...

clock-img

28.03.2006, 23:17

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Več nas bo, boljše bo! user posted image  

LPuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

29.03.2006, 00:18

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

 user posted image user posted image  Go girls go!  user posted image user posted image  user posted image
Pa ne preveč grešit (kot sem jaz)user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

29.03.2006, 06:46

clock-img

Anonimen

Jaz se bi tudi pridružila. Sem bila pri Bombah , ampak sem pa 10-ih dneh odnehalauser posted image . Bom sedaj bolj pridna.user posted image

clock-img

29.03.2006, 08:42

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Jaz sem obvezno zraven, saj imam še kar najmanj 10 kg več kot pa pred nosečnostjo!!!! In mislim, da je sedaj konec švercanja z nosečniškimi hlačami(ja, do sedaj - 6mesecev-sem še vedno nosila nosečniške kavbojke, ker mi nič drugega ni pravuser posted image ) . Sedaj moram temu narediti konec in z malo spodbude mi morda uspe. Je pa res, da se moram o tej dieti še malo pozanimati, ker nič ne vem.
Pa še to - s katerim dnem (sadnim,......)se pa dieta začne?
In že v naprej prosim, če mi malo jedilnike dajete na portal, ker jaz nimam ideje kaj potem jesti!

SKUPAJ NAM BO USPELO!!!!!!

clock-img

29.03.2006, 08:47

clock-img

Anonimen

t_t_y, jaz bom tudi začela 15. aprila! Samo še jih moram spravit dol še vsaj 10 kg, toliko, kot mi je uspelo v tej rundi.

Moram pa priznat, da mi je zelo všeč ime, ki ste si ga dale - POGUMNE...  to je zelo pozitivno, saj se že v naprej pove, da smo prepričane v uspeh - torej smo že na pol poti!

clock-img

29.03.2006, 08:56

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Halo punce!

Kako lepo, da nas je že tako velikouser posted image . Bo bolj veselo, ko se bomo spodbujale in tolažileuser posted image

Poliloni, dieta se začne z beljakovinskim dnem, ki mu sledi škrobni, ogljiko-hidratni dan in pa vsak 4. dan je sadni dan. Na 29. dan je pa vodni dan. Bomo ti sproti napisale kake jedilnike, lahko pa pogledaš tudi na začetek te strani, kjer sem prilimala link od te 90-dnevne diete in si tam prebereš kaj več.

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

29.03.2006, 09:20

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Živjo punce.
Ne bom rekla, da se vam tudi jaz pridružuje, ker lahko katera rače: "Sej ta pa z vsako skupino začne, pa nikoli ne pride do konca."user posted image   Res je nikoli ne zdržim do konca,user posted image samo dolgoročno pa mi gredo kilce dol.user posted image user posted image Jaz počasi hujšam že od septembra 2005. Od takrat sem izgubila...čakte da izračunam...... 14 kilogramov. Vaaaaau. Sploh nisem vedla da tolk. user posted image Do moje idealne telesne teže je še 5 kg, ki pa se bodo topile dooooooolgo. user posted image Pa nič hudega. Nekaj časa bom zopet z vami hujšala, pol spet ne bom, malo se bom oglašala, veliko ne. Do poletja pa upam, da še teh pet kil izgubim.user posted image
Torej če katera ne bo zdržala, punce glavni je to, da dolgoročno gredo kile dol. Sej veste, da tiste ki na hitr shujšajo spet hitr nazaj dobijo.
Pa veliko uspeha.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.03.2006, 09:59

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Jaz se bom tudi pridružila skutici in t_t_y 15.4.....Shujšati pa moram še cca 5kg....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

29.03.2006, 10:39

clock-img

dix

pencil-img

897

IZVIRNO SPOROČILO: poliloni

Jaz sem obvezno zraven, saj imam še kar najmanj 10 kg več kot pa pred nosečnostjo!!!! In mislim, da je sedaj konec švercanja z nosečniškimi hlačami(ja, do sedaj - 6mesecev-sem še vedno nosila nosečniške kavbojke, ker mi nič drugega ni pravuser posted image ) . Sedaj moram temu narediti konec in z malo spodbude mi morda uspe. Je pa res, da se moram o tej dieti še malo pozanimati, ker nič ne vem.
Pa še to - s katerim dnem (sadnim,......)se pa dieta začne?
In že v naprej prosim, če mi malo jedilnike dajete na portal, ker jaz nimam ideje kaj potem jesti!

SKUPAJ NAM BO USPELO!!!!!!



Jaz sem se kar odločila da si nabavim knjigo z recepti za to dieto od revije Rina. stane malo manj kot 3000 tolarjev in ni poštnine. Če še kdo želi naj piše na tisti mail ki je v linku od pokice.

Uh, upam da bodo kake faj stvari za jest, ker sem jaz slakosned in večni lakom-lačen. Imam pa cilj 5-10 kg, lani sem v precej kratkem času izgubila že 18 pol pa sem čez zimo pridobila nazaj kake 3 (sovražim zimo user posted image ).

Koliko pa kaj imate kg oz kakšen je vaš index ali kaj že tisto je?

Pa še to, kako je s kavo? Ker brez nje bom umrla, vsaj 2 na dan moram popiti in na žalost s smetano, tako da to bo verjetno moj vsakodnevni greh user posted image

clock-img

29.03.2006, 10:51

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Punce, jaz sem zraven!

Sam ne mi zamerit, če se čez vikende ne bom pogosto javljala, ker imam počasen internet.

Skupaj gre lažje!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

29.03.2006, 10:59

clock-img

polona2

pencil-img

2144

Jaz sem z vami. Na tisti KLIK še vedno čakam, ampak,
sem z vami.

clock-img

29.03.2006, 14:12

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Bravooooo punce! Pridno se javljajte še ostale, ki ste še v dvomih o začetku diete....kr pogumno!user posted image  Jaz že komaj čakam, da bo 1. april user posted image ......še bolj pa 1. julij, ko bo tehtnica kazala manj user posted image

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

29.03.2006, 19:29

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Skutica in Romana25, sem preračunala dneve, pa je mogoče bolje, da se POGUMNIM pridružimo 17.04., ko je B dan, da bomo mele vse isti dan - sta za?

Sicer je pa tko, jaz sem mela pred dieto z odločnimi ITM  29,5, zdej pa je tam okrog 25 (mal mi niha teža). Rada bi pa zgubila tam 3-5, ali največ 7 kg, ker manj sploh nikoli nisem mela - pa ne da je to tko mal, sploh ne, sam jaz sem mela včas ITM že preko 35, in mislim, da je bolš da si nekje postavim mejo, kot pa da pretiravam in se pol zredim nazaj. V glavnem z odločnimi je bil cilj 15 (ratalo je 12,5), zdaj pa naj bo 5 kilc.
Če pa želite, vam lahko tudi POGUMNIM vodim evidenco izgubljenih kg, kot sem jo (no, pravzaprav jo še)za ODLOČNE.
pozdravček

clock-img

29.03.2006, 19:36

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

t_t_y se strinjam.....Jaz sem tud že sama hujšala po tej dieti pa sem shujšala v 28-ih dneh 7 kg....zdej sem še hujšala po 14 dnevni pa mi je šlo dol 2.5-3kg, tko da še 5kg moram, da se spravim v hlače, ki sem jih nosila pred nosečnostjo.... Tko da smo na istem.....

Vsem POGUMNIM en lep pozdrav.....Se vidimo 17.4....Tud prej vas kej pozdravim.....


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

29.03.2006, 20:07

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

t_t_y, lepo bi bilo, če bi še nam vodila evidenco........juhu, bomo mele še več voljeuser posted image . Ti bomo posredovale podatke v soboto zjutraj, bo najboljše, da bojo še sveži podatki user posted image . Ostale pa se kr pridno pridružite POGUMNIM, ko boste želele.....vljudno vabljene!!!user posted image user posted image user posted image

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

29.03.2006, 21:30

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

No, velja, v soboto sporočite kolk kg bi se rade znebile, pa bom sestavila evidenco, pol pa mogoče da se bo najboljš 1x tedensko tehtat, pa bomo sprot vidle kak nam gre - no ene se pa pridružimo potem 17.4.

pozdravček

clock-img

29.03.2006, 21:53

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Evo, še ena, ki se vam bo pridružilauser posted image Sem že hujšalaz eno skupino  lani po koncu poletja, pa me je potem dopust speljal na kriva pota in sem odnehala,...zdaj pa imam namen vztrajat,.. tako da s 1.4. začnemouser posted image

Rada bi shujšala 12 kg, sem pa začela že začetek tedna malo pazit na prehrano in uro na dan kolesarit, tako da sem že izgubila 1 kguser posted image

Bomo potem prvi dan diete javile še enkrat kilograme, ki bi jih rade izgubile in trenutno ITM, ne?


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem