cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE - kaj boste jedle 1.4.?

clock-img

30.03.2006, 22:28

clock-img

dix

pencil-img

897

Dan se bliža pa me zanima kaj boste jedle. Meni se še sanja ne.

Koliko pa je vaš trenutni ITM? Moj niha med 25,7 in 26,1 user posted image  Upam da se znebim kaj kil, ker drugače bo joj, bo se moj imel iz česa smejati ker sem se tako pripravila na dieto pol pa ne bo haska.user posted image

clock-img

30.03.2006, 23:06

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Hehe dix, moj se že tudi smeje ko mu omenjam svojo dieto user posted image . Jaz si bom za začetek v soboto privoščila kar veeeelik zrezek pa polno skledo solate, da ne bom že 1. dan lačna user posted image . Jaz sem po tej dieti že enkrat hujšala, ampak mi je sfalilo motivacije že po 2 tednih......tako, da upam, da mi bo z vašo pomočjo uspelo it do konca diete! user posted image user posted image user posted image

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

30.03.2006, 23:50

clock-img

Urška*

pencil-img

1286

Oj!

Jaz se vam pridružujem, pri BOMBAH sem preveč grešilauser posted image , pa bom začela na novo. Upam da mi bo uspelo.

1.4 pa bom ziher jedla kakšen zrezek, pa solato.

Se beremo.user posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

clock-img

31.03.2006, 09:10

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Kar korajžno punce, moj se je tud smejal, pa mam zdej (sem še pri odločnih)
12,5 kg manj. Se vam pa tud 17. pridružim, da se znebim še kakšne.

lp

clock-img

31.03.2006, 11:55

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Živjo!

Bombe končujejo, mene čaka še en mesec hujšanja, morda še dlje, odvisno kako bom zadovoljna. Moj BMI je 24,1, želela bi pa imeti 21.
Kaj bomo jedle? Začnemo z beljakovinskim dnevom, če se ne motim?

Damjana

clock-img

31.03.2006, 22:31

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Joj, komaj čakam jutriuser posted image user posted image user posted image Trenuten BMI je 25,6, rada bi dala dol -12kguser posted image user posted image

Jutri bom zjutraj 2 jabolki, potem pa bom jedla skuto, s telovadbo bom pa še malo počakala, ker imam trenutno virozo, potem pa štartam še s tem, da bo ja cilj resnično izpolnjen,..no sej če bo pa še kak kg več minusa, se pa tudi ne bom pritoževalauser posted image

PUNCE ŽELIM VAM VELIKO VOLJE IN VZTRAJNOSTI TER DA BI VSE DOSEGLE ŽELJENI CILJ!!! LE POGUMNOuser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem