cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE ... 73. dan (Š)

clock-img

11.06.2006, 09:42

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Punce živjo,

sicer se mi že skorajda ne ljubi več odpirati te teme, ker ste 'pogumne' (zakaj smo že izbrale ta naziv user posted image user posted image ) izginile in si zadnje čase dopisujem kvečjemu z eno ali dvema (na začetku pa nas je bilo ???)...

Škoda, pa tako dobro smo štartale! Z veseljem berem vpise 'vztrajnih', ki se vsak dan pridno javljajo...

Do konca je samo še par dni. Upam, da se katera še kaj javi, da ne bo res edina, ki bom prišla do cilja!

Lep dan,
pogumna modrooka user posted image !

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

11.06.2006, 16:22

clock-img

molierka

pencil-img

46

oj zanima me  koliko si zgubila v tem času kilogramov

clock-img

11.06.2006, 19:40

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Ojlaaaauser posted image user posted image user posted image Jaz še vedno redno berem tale forum, čeprav sem na drugačni dieti. Prenehala sem tudi z jemanjem KT, ker so mi bremzale izgubo kilogramov in zdaj upam,da še izgubim tistih 5, ki mi jih je ostalo. Upam,da se bo še katera javila, čeprav res ne pomnim pri nobeni skupini tolikšnega usipa hujšaricuser posted image Modrooka, tebi pa vse pohvale, da še vedno vztrajašuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem