writing-img

POGUMNE ... 69. dan (Š)

clock-img

07.06.2006, 07:10

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Punce, dobro jutro!

Sem videla, da se je včeraj javila tudi Mariposa. Bravo punca ... tole s rekreacijo je čisti odbitek! Super. Pridna. Meni tudi manjka nekaj takega, pa bi bilo vse skupaj idealno. Ampak jaz pri takih stvareh rabim močno brco v rit user posted image user posted image !

Kako ste kaj druge?

Danes je riž, krompir... Jaz bom doma jedla zelenjavno rižoto, ki jo bo skuhal moj user posted image ! KOmaj čakam!!!!

Za zvečer pa še ne vem...

Upam, da se nas bo danes kaj več javilo! Imejte se lepo in pogumno naprej!!!!!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

07.06.2006, 11:57

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Evo, še moj pozdravček!
Čeprav težko tipkam(v drugi roki držim namreč ržen kruh s skislo smetano - totalno zgrešeno za današnji dan,a me full lakota zvija....), se vseeno na hitro oglasimuser posted image

Za kosilo bo pa danes pečen krompirček in bučke -- komaj čakam, saj letos še nisem ta novega krompirja jedla - mnjami!
Kaj bo pa za večerjo se mi pa še ne sanja...

Zadnje 14dni, sem čisto padla ven z diete, a obljubim, da resno nadaljujem (beri: brez prekrškov in mešanja dni) takoj ko se preselimo v svoje stanovanje - torej v petek!!!! Tam bom veliko lažje držala dieto... UPAM....user posted image

clock-img

07.06.2006, 12:40

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Poliloni, dogovorjeno. V petek si spet na tirnicah user posted image user posted image user posted image !

Hm, ta krompirček je pa zdaj še meni zadišal... Samo kaj ko sem že bila na kosilu user posted image user posted image  Mogoče bo pa za večerjo user posted image

pa,pa

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem