cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE ... 61. dan (OH)

clock-img

31.05.2006, 12:47

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Punce, kje ste? user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

31.05.2006, 14:05

clock-img

dix

pencil-img

897

tu user posted image

clock-img

31.05.2006, 14:18

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Sem se že ustrašla, da sem ostala sama... Madonca, postajamo paranoične user posted image . Vsak dan ista panika user posted image ...

Danes pa pica ... user posted image  Komaj čakam!

Včerej sem bila na koncertu Dragojeviča. Super!! Jaz sem še zdaj čist v 'filingu' user posted image .

Imejte se lepo in lep dan,

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

31.05.2006, 14:21

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

evo-jaz se pokorno javljam - me ni bilo na spregled kolk časa? dober teden a ne?

no ja - moj je imel dopust in nas ni bilo nič doma, sko bili bolj zunaj in na izletih, poleg tega je še moj brat praznoval RD, tako da lahko si mislite kaj bom napisala v naslednjem stavku. DIETE TA TEDEN NI BILO...user posted image   sem razočarana nad seboj. Je pa nekaj - kg so ostali isti - ni šlo nič gor, kljub temu, da sem mešala jedi k nora!!!! Od mesa, do krompirja do ni da ni.....

tako da, se danes ponovno pridružujem z dieto in pisanjem....
(a me še vzamete nazaj?)

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

31.05.2006, 17:53

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

AKŠ, itak da jauser posted image Saj če pogledaš naše zapiske za nazaj, boš videla,da smo tudi me na veliko grešile, pa čeprav smo bile domauser posted image user posted image

Jah danes sem za kosilo namesto predvidene pice sirovo štručko,..žal ni šlo drugače, za večerjo pa M-joyuser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem