cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE ... 59. dan

clock-img

29.05.2006, 07:25

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Punce, dobro jutro!

Kot vidite sem še vedno živa user posted image . In tudi dieto še vedno držim. Z nekaj malimi prekrški user posted image . Hm ja, tale vodni dan je šel mimo mene in za danes sploh ne vem, kakšen dan je. Če je bil včeraj vodni, je potem danes verjetno beljakovinski?! user posted image  Zmedena sem, ker je včeraj poliloni napisala, da je vitaminski, tako, da jaz danes raje nisem pisala nič. user posted image

Kako ste kaj? Ne obupat, tut če se kakšen dan prekršite! Toliko truda je vloženega v teh 59. dni. Ne sedaj obupat zaradi par prekrškov! Pogumno naprej! user posted image user posted image user posted image

Ko se razčisti, kakšen dan je danes, bom tudi bolj natančno vedela, kaj bo za kosilo. Sporočim naknadno. user posted image

Kile? Ja, javljam jih - 8. user posted image user posted image

user posted image  za vse pogumne in lep dan!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

29.05.2006, 08:05

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Pozdravček!

Imaš čisto prav - danes je beljakovinski - včeraj sem napisala dan(V) - kot vodni dan!!!!user posted image
Tako, da se danes kar veselo na beljakovine spravimo!!! Komaj čakam, saj se mi zadnje čase dozdeva, da bi samo to jedla....mnjaaammmiii

Sicer pa je pri meni včerajšnji dan minil brez prekrškov....dokler....ni moj prinesel ob pol polnoči domov takooo dooobroo pico z mocarelo, da mi je en kos kar sam v usta zašel...sploh ne vem kdajuser posted image user posted image

Kilogrami gredo pa zeloo počasi navzdol, tako da sem danes na "dobrih" -6. No, nekaj pa je, a ne? user posted image

clock-img

29.05.2006, 08:49

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Poliloni, jaz pa sem mislila V=vitaminski user posted image  Sori!

Njam, njam, potem bo pa danes kakšen piščanček padu user posted image .

Lep dan,
modrooka user posted image


_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

29.05.2006, 09:22

clock-img

dix

pencil-img

897

Jaz bom pa danes imela vodni dan (za kazen) ker sem večraj pojedla pol tepsije peciva, pečenega piščanca, zajca...v glavnem vse kaj sem videla na mizi.

Kile pa so ostale na -11 (zaradi včerajšnjega greha verjetno)

OBLJUBIM da danes začnem "na novo" in se bom zresnila.

clock-img

29.05.2006, 15:54

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Madona, samo -7,5,...sem upala, da bo večuser posted image Samo dokler gre z eno konstanato dol in ne gor, se ne bom sekirala.

Z: jabolko
K:6 piškotovuser posted image , kaj direktorca ma samo 1x letno roj.dan, pa še razočarana sem bila še od tehtanja,..jah sem vem, da sama sebe ven z dreka vlečemuser posted image
V:komaj čakam, ker sem lačna k 100user posted image , mešana solatka z mocarelouser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem