cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE ... 46. dan (B)

clock-img

16.05.2006, 07:11

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Dobro jutro pogumne punce!

Ste preživele vitaminski dan? Jaz sem se malo pregrešila in sem pri kosilu, poleg solate, pojedla še košček sira user posted image ... Hm... Drugače pa mi je šlo kar dobr user posted image .

Danes pa meso user posted image ... Jaz bom šla na solato s piščancem, katera mi je zelo dobra! Komaj čakam!

Za večerjo pa še ne vem - je še predaleč user posted image .

Imejte se lepo, čimveč sončka vam želim in čimveč poguma za čim manj grehcev user posted image .

pozdravček,
modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

16.05.2006, 08:13

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

jaz pa danes nimam pojma kaj naj kuham - res - še sanja se mi ne...

za menoj je že hruška, kava pa se ravno kuha.....

mogoče bom naredilja jetrca za kosilo z veliko veliko čebule in skledo solate poleg....ne vem...res ne vem

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

16.05.2006, 09:58

clock-img

dix

pencil-img

897

Niti meni se ne sanja, vem da bodo piščančja prsa, samo kako pa ne vem. Imam na voljo ananas, ali pa gobice. Se pa odločam katero bi.user posted image

Jutranja kavica pa je bila malo prevodena, ker sem pozabila gledat v avtomat in je že skoraj preko roba teklo. user posted image

clock-img

16.05.2006, 11:18

clock-img

svoja

pencil-img

29

Čao.

Jabolko je že za mano.
Za kosilo bom dala v ponev koščke purana in piščanca, bučk, malancan in paprike ter vse skupaj popekla. Zraven pa skleda solate.
Zvečer najbrž jogurt. Ali pa če bo kaj od kosila ostalo.

Uživajte na sončku.

clock-img

16.05.2006, 14:09

clock-img

dix

pencil-img

897

Jaz sem pa tako njami kosilo imela da sem bila prav zadovoljna in bom še cel dan!

Naredila sem si piščanca po kitajsko z ananasom...mljask!!!!

clock-img

17.05.2006, 08:44

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Jaz se vam pa danes pridružujem,sicer je šele 3 dan moje diete ampak sem z vami - moram spraviti kile dol!!

Danes bom pa jedla  za zajtrk 2 hruški
                                 za kosilo testenine z omako
                                 za večerjo 2 kosa torte

Jaz imam kar napisano recepte za celih 90 dni!

Jutri imam pa sadni dan!!Bomo videli kako bo šlo!

Vam pa čestitke vidim da imate trdno voljo - to me veseli!
Jaz sem že enkrat poskusila s to dieto in sem obupala,upam da mi bo sedaj uspelo!!

Lep dan !!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem