cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE ... 40. dan (OH)

clock-img

10.05.2006, 10:33

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Punce,

kar groza me je prijela, ko sem videla, da danes še nobena ni odprla teme user posted image . Ja, kje pa ste???

NE ODNEHAT, super nam gre! In dajte se javljat, da ne bo vseh prijela kakšna kolektivna panika!!!! user posted image user posted image user posted image

Danes bom za kosilo jedla sirove štruklje (vem, da to danes ni na meniju, samo moj mož ima danes slovesno podelitev diplome in me po tem pelje na kosilce na to priljubljeno hrano user posted image .

Upam, da boste druge danes bolj pridne user posted image .

Imejte se lepo in želim vam lep dan!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

10.05.2006, 11:51

clock-img

dix

pencil-img

897

Jaz sem še prisotna, čeprav me na trenutke kar prime da bi prenehala. Ampak včeraj sem si oblekla ene take sexi hlače da sem skoraj dol padla (bi se lahko celo sama v sebe zaljubila) in so mi vlile upanje in voljo. Tudi to da smo še na 40. dnevu mi daje pogum.

DAnašnji zajtrk je bil bolj ubogi (1 deci pomarančnega soka), za kosilo pa se mi niti sanja ne kaj bo. Mogoče bodo testenine z makom, ker drugega ne premorem. Večerja pa se ve kaj bo, a ne?

lp!

clock-img

10.05.2006, 15:26

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

ojla....tud jaz sem še tu....nisem obupala...sem pa kr mal žalostna, ko vidm kolk jih je odnehalo.....

danes sem imela za zajtrk le eno veliko kodelico kave, za kosilo sem si naredila zeljne krpice, za večerjo pa bo sladoled

lep pozdravček




_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

10.05.2006, 15:53

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Punce, a se zavedate, da smo že ksoraj na poloviciuser posted image user posted image Ja, tudi mene preseneča koliko jih je odnehalouser posted image

Za zajtrk sem imela zmiksane zmrznjene jagode, za kosilo in za večrjo pa bo zelenjavna pica.


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem