cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE ... 39. dan (Š)

clock-img

09.05.2006, 09:28

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Punce, dobro jutro!

Ker sem videla, da ni nobena naredila seznama, sem ga kar jaz. Madonca smo pridne! Samo malo nas je še ostalo user posted image .

Kako ste kaj danes?

Jaz sem že pojedla banano in pomarančno, sedaj pa čakam na kosilce... Verjetno bo kakšen rižek... Za večerjo nimam pojma...

Drugače pa meni vse skupaj ni nič več težko. Želodček se je navadil na manjše količine hrane, tako, da nič več ne 'teži' user posted image . Fajn. Pa tudi počutim se mnogo bolje!

Punce, ne odnehat, ker nam gre res dobro!!! user posted image user posted image user posted image

Lep dan in vsaki eno user posted image  pošilja modrooka user posted image !

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

09.05.2006, 10:17

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Za mano je tudi že banana, kaj bo pa naprej je pa še vprašanje....Najbrž rižuser posted image
Upam, da bodo kg spet začeli kopneti, ker so se kar ustavili...user posted image to pa ni fino za motivacijo!

clock-img

09.05.2006, 15:42

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Za mano je pa dopoldanski sadni krožnik. Žal se nisem mogla odločiti katero sadje bi jedla, tako da sem naredila kar nabodala iz sadja, ki sem jih med učenjem z največjim veseljem pogodalauser posted image Za kosilo in večerjo(to bo skupaj) si bom naredila krompir pečen v pečici, malo kečapa in skleda paradižnikove solate.

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

09.05.2006, 16:25

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

pozdravljene hujšarice.....madona čedalje manj nas je.....kako to???? a ste obupale????

no ja...pa smo pristal na krompirčku pečenem v pečici. Za večerjo pa še ne vem kaj bo....mogoče si pa nardim kr krompir v solati z veliko čebulice....

kg pa stojijo user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem