cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE ... 18. dan (Š)

clock-img

18.04.2006, 06:05

clock-img

modrooka

pencil-img

813

user posted image  Dobro jutro punce! user posted image

Medtem, ko čakam, da mi zavre voda za user posted image , se vam malo oglasim.  user posted image

Danes je na vrsti škrob - moj najljubši dan! Obožujem riž, pa tudi krompir, zato se tega dne resnično veselim. user posted image

Za zajtrk bom pojedla dve mandarini, dopoldne verjetno še kakšno jabolko, za kosilo pa kaj iz riža. Še ne vem... Za večerjo pa si bom skoraj zagotovo naredila malo fižolove juhe, ki jo imam zelo rada.

Kako ste kaj drugače?

Prazniki so za nami. To so bili eni redkih praznikov, ko se nisem prenažirala razne hrane in moram reči, da se počutim odlično! user posted image user posted image user posted image

Imejte se lepo, uživajte v današnjem dnevu in se še kaj beremo! user posted image

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

18.04.2006, 07:31

clock-img

mama76

pencil-img

182

Jutro, tudi mojauser posted image  je že za mano za zajterk bodo jabolka, za kosilo rižota iz bučk, paprike,pora in mogoče malo gobic za večerjo še ne vem, ker se nisem čez praznike nič oglasila vam danes sporočam moje kg in sicer sem na -3 kar dobro glede na to, da so kg kar nekaj časa kar mirovali, lep dan in na branje jutriuser posted image

clock-img

18.04.2006, 07:40

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

dobro jutro tudi iz moje strani....moja user posted image  še ni skuhana, ker moj user posted image  še sladko spi....tko da ga bom počakala in bova skup pila....

ja jaz bom danes za kosilo naredila rižoto z zelenjavo, za večerjo pa krompirjevo kremno juhico, ki jo vsi obožujemo....

zajtrk je pa tako že "zlajnana pesem"

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

18.04.2006, 08:23

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla, ja , jaz sem danes že začela z banano.....
Za kosilo bom morala še kaj pogruntat, zvečer bo gotovo spet sadje, ker mi kaj drugega zvečer ne gre (no, gre že, sam počutim se pol ne v redu...).

Bom pa poskusla bit zdej pridna z vami, ker se mi prazniki kar poznajo na hlačah, tko da gremo v nove boje.

lp

clock-img

18.04.2006, 10:02

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Živjo!

Prazniki mimo, kuham itak le za malčico in zase, tako, da ni bilo kakih grehov. Ko bova šli na sprehod bom kupila nekaj jagod v akciji, pomaranč mam mal dost, za kosilo bo pire krompir in zelenjavna omaka, večerja pa solata.
Kile se topijo po nekajtedenskem postanku. Tako, da se približujem -10 kilogramom. Zdaj sem na isti teži kakor pred zanositvijo. če bo pa kaka manj, toliko bolje.

Lep dan,

Damjana

clock-img

18.04.2006, 10:57

clock-img

Margareta

pencil-img

872

Punce mene je tako sram. Jaz sem se pa teh par dni čisto z vajeti spustila. Tale hip sem se vagala in imam še pol kg več.

Piuser posted image da sem jezna sama nase. Od danes naprej sem spet pridna. Če me ne boste vrgle ven iz kluba seveda.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

clock-img

18.04.2006, 11:19

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Marjeta,

itak, da te ne bomo vrgle ven. user posted image  Saj ni med nami nobene, ki se ne bi do sedaj še čisto nič pregrešila... user posted image  Vsaj po mojem ne user posted image

Lep dan in vztrajno naprej,
modrooka user posted image !

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

18.04.2006, 16:43

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Joj ne bom več grešila. Še vednos e mi po teh praznikih cedijo sline po potici in ostalih sladkarijah, takod a hodim po stanovanju kot ris, ki nekaj bi, pa ve, da ne smeuser posted image user posted image

Zajtrk: Ananas
Kosilo:polenta+ solata
Večerja: Polenta+sanje o škatli Domaćiceuser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

18.04.2006, 20:57

clock-img

dix

pencil-img

897

popuščam.... danes sem pojedla 3 haribo bonbone, pri večerji (krompir) pa skorajo kruha z rezino sira.

Ne vem če bom jaz vseh 90 dni zdržala user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem