cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE .... 6. dan (Š)

clock-img

06.04.2006, 07:28

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Dobro jutro punce!
 
Vidim, da sem spet prva user posted image  ... Kako ste kaj? Preživele včerajšnje meske, sirčke, ....?
 
Meni je šlo zelo vredu, tako, da sem kar zadovoljna z včerajšnjim dnem.
 
Danes bom za zajtrk pojedla jabolko, malico banano, za kosilo kakšno rižoto z zelenjavo, za večerjo pa še ne vem. Mogoče bom dobila kakšen dober predlog z vaše strani user posted image .
 
Lep dan.
 
modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

06.04.2006, 07:55

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

dobro jutro....

tudi meni je šlo včeraj dobro.....jupiiii

danes bo za zajtrk pomaranča, za kosilo pasulj za večerjo pa se mi tud mal ne sanja...

čakam vaše predloge....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

06.04.2006, 09:56

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Jutro punce tudi z moje strani!

Uspešno preživeli včerajšnji B dan....danes pa bom jedla naslednje:

Z-jabolko
K-rižota z grahom in korenčkom
V-isto kot kosilo, ampak pol manj

Danes sn si oblekla kavbojke in se že full poznauser posted image ....grem malo po nakupih, da nabavim velikooo zelenjave in sadja za prihodnje dni.
Gooooooo pogumne....user posted image

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

06.04.2006, 10:09

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Živjo!

Jaz sem morala zamenjat sadni in beljakovinski dan, tako, da sem včeraj pojedla kar nekaj jagod user posted image Dan prej pa sem pojedla 2 postrvi.
Ni panike, danes:
Z-banana, kava in veliko zeliščnega čaja
K-krompir z ohrovtom
V-regrat in fižol

Pojedla bom tudi 2 kapsuli pegastega badlja, ker se mi bliža menzususer posted image in popila magnezijevi tabletki. tehtam se raje ne, ker me v "tistih" dneh čist spravi v depro.

Damjana


clock-img

06.04.2006, 10:10

clock-img

dix

pencil-img

897

Dobro jutro

Jaz pa sem za zajtrk pojedla pol grenivke ki se mi je ni dalo dalje lupiti ker sem imela že zapackane roke in sem se kar spravila na kavo raje, grenivka pa je ostala na mizi (glavni razlog zakaj ne jem sadja je ker sem pol vsa lepljiva).

Za kosilo se še odločam med polento in praženo zelenjavo ali pečeno v pečici na rešetki, ali pa zelenjavna rižota. Ma, mi ne pašejo tej škrobni dnevi, jutri bo že bolje ko bo TORTICAAAAAAA.

Včeraj sem pa morala namesto pol kosila za večerjo pojest 2 mala kerfirja ker sem bila odsotna in nisem ravno mogla kosila s sabo vlačit.

Kaj mi priporočate? Kaj naj jem? Sem zjutraj skoraj grešila ko so vsi doma jedli gris, jaz pa ga imam takooooo rada in sem se filala z grenivko...bljak. Slej ko prej bo me premamilo kaj user posted image

clock-img

06.04.2006, 10:12

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Dobro jutro! Končno sem si uspela priboriti računalnik pred večerom...
Pri nas se na vagi tudi že pozna user posted image  Upam,da se bo tako nadaljevalo!!!
Sicer pa  - jedilnik za danes:
z:grozdje
k: pražen krompir z jurčki(mnjami) in zeljnata solata s fižolom
v: solata od kosila in mogoče kos kruha - črnega!

Sedaj pa še enkrat ponovim vpr. - A je full narobe, če si solato delam z ol.oljem in malo kisa? Saj tudi pražim stvari na nekaj olja.... No, na vagi gre kljub temu dol...
Kako pa si ve pripravljete solate?

clock-img

06.04.2006, 10:16

clock-img

dix

pencil-img

897

Sem včeraj napisala moje mnenje o maščobah, poglej malo pod včerajšnjo temo hujšanja, se mi ne da še enkrat pisati, niti linka iskati.

clock-img

06.04.2006, 10:33

clock-img

katis

pencil-img

975

IZVIRNO SPOROČILO: poliloni
Sedaj pa še enkrat ponovim vpr. - A je full narobe, če si solato delam z ol.oljem in malo kisa? Saj tudi pražim stvari na nekaj olja.... No, na vagi gre kljub temu dol...
Kako pa si ve pripravljete solate?



Sicer sem pri bombah ampak vseeno:
jaz si solato pripravim z olivnim oljem ali pa s sojinim oljem (kadar mi ne paše ravno okus in vonj po olivah zraven) Vedno si dodam še kakšne začimbe zraven. Uporabljam pa jabolčni kis.

Na splošno pa normalno uporabljam olje pri kuhi - že prej sem ga uporabljala zelo malo, saj imam posodo za kuhanje tudi brez maščob.

V glavnem pa pogumne: PRIDNE STEuser posted image . KAR TAKO NAPREJ!!!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

06.04.2006, 13:06

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla, ja poliloni, jaz sem tudi uporabljala olivno olje - za rižoto, krompirjevo solato..., pa je šlo OK dol (pri ODLOČNIH), je pa res, da nisem pretiravala, ker tudi sicer ne maram mastnih stvari (no, ja, čokolada je tud mastna, aneuser posted image ).
Ne resno, bolje, da daš tisto žličko olja, kot da te po enem tednu vse mine.

lp

clock-img

06.04.2006, 13:42

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Poliloni jaz si tudi skoraj vso hrano pripravljam z olivnim oljem, sicer ne pretiravam, ampak če hočeš dobro jest, morš tud malo maščobe uporabit....danes sn si skuhala eno fajn rižoto....naj priznam, da še tako okusne nisem nikoli v življenju jedla, pa čeprav je bila tale brezmesna. Not sn pa dala prepraženo čebulo, korenček, grah, zeleno narezano na majhne kockice, enako tudi bučke, pol pa še paradižnik, da se je fajn skuhal in pa gobice......mjammmmi, za prste polizat je blo. Zraven pa svež paradižnik kot solatouser posted image

LP



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

06.04.2006, 15:52

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Ojla punceuser posted image

Še moje poročilo:
dopoldne sem pojedla grenivko in dve pomaranči
za kosilo polnozrnat riž z malancanino prelivko
za večrjo polnozrnat riž oslajen z natrenom ter zmešan z jabolkom in cimetom ter popečen v pečici


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

06.04.2006, 19:02

clock-img

svoja

pencil-img

29

Živjo!

Samo še ananas me čaka, pa dopolnim škrobni dan.
Zajtrk: breskve iz kompota
Kosilo: pečen krompir in solata z redkvico
Večerja: ananas

NUJNO rabim kakšno idejo za škrobno večerjo, pa da ne bo riž, krompir, fižol... skratka vse, kar diši po kosilu.

Ali bi se dalo jest praženo čičeriko ali kaj podobnega?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem