cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE ....16.dan (sadje)

clock-img

16.04.2006, 09:05

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Evo, prišel je sadni dan in velikonočni zajtrk. Ker nisem verna imam lažjo "nalogo" tako, da se bom lotila pomaranč, čaja in ob času kosila solate.

Vzdržnost je lepa čednost. Kakor za koga (včasih je popolnoma nesmiselno), lepo praznujte in ne imet slabe vesti, pa zamenjajte dan, po moje ne bo nič narobe.

Damjana

clock-img

16.04.2006, 10:10

clock-img

dix

pencil-img

897

Jaz bom pa probala kar na sadju bit, čeprav smo povsabljeni na velikonočno kosilo k moževi sestri. Moram bit trdna...

Sicer pa včerajšnja tortica ni pristala v mojem želodcu ker nismo šli nič v mesto (saj se je moj 10 do 8. ponudil da mi gre po njo pa sem rekla da ni treba) in sem si dala 2 banani na pol prerezani v mikrovalovno čez pa nadevala kocke jedilne čokolade, da se je raztopila. Sploh ni bilo tako slabo.

Hvala vsem ki ste mi čestitali user posted image

clock-img

16.04.2006, 23:01

clock-img

pika**

pencil-img

407

kje so pa navodila, kdaj kaj ješ?

_____________________________

am, bam, pet podgan

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem