cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNEEEEEE

clock-img

27.05.2006, 13:44

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Kje steuser posted image Kljub temu, da sem za ta teden prekinila z dieto sem vas želela spremljati, vendra že par dni ni nikjer nobene,...pa ne rečt, da ste vse obupale ali kaj? Jaz še vedno ne morem normalno jesti, zato sem se odločila, da bom danes imela post, ker je ravno luna baje ugodna in se mi ne bo treba matrati s kašicamiuser posted image user posted image No, dajte, javite se kaj, ker itak nimamo več veliko do koncauser posted image user posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

27.05.2006, 17:04

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Jaz sem še tukajuser posted image
Čeprav sem zadnje dni kar na veliko grešila....
Mi je zmanjkalo poguma, ker so se kg kar ustavili...
No, a sem kljub temu, da sem grešila, gledala saj na to, da nisem mešala B, OH in Š!!!!
Rabim en zagon za nadaljevanje tega hujšanja, saj se kg ne premikajo (edino kar je dobro je to, da se tudi navzgor neuser posted image ).
A je že jutri VODA?????

clock-img

27.05.2006, 17:35

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

No me veseli, da se je vsaj ena oglasilauser posted image Štetjem dnevov ne sledim več, če je 58. dan, potem drži, je vodni ja,...jaz sem ga imela danes in bom jutri imela po moje bolj sadni dan, v ponedeljek pa se vam ponovno pridružim,...komaj čakamuser posted image Voljo boš pa itak že v ponedeljek dobila, ker če se boš jutri držala vodnega dne, bo v ponedeljek sigurno - na tehtnici, tako da...le pogumnouser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

27.05.2006, 22:34

clock-img

dix

pencil-img

897

Še jaz sem tu. Moj sadni dan je danes vseboval bolj malo sadja, za zajtrk je bila rezinica torte, pol nektarine, za kosilo paradižnikova solata pa malo kosila sem ukradla (par žlic), za malico dinja in za večerjo črešnje direkt iz drevesa. REkreacija pa je bila plezanje na drevo user posted image

Kako bo le jutri?

clock-img

29.05.2006, 07:17

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Mariposa, jaz sem še vedno tukaj!

Bila sem doma na študijskem dopustu, zato se nisem nič javljala.

Sem pa še zraven!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem