cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE...58.dan (V)

clock-img

28.05.2006, 09:38

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Dobro jutro!
Zadnje časa vse nekam štrajkate in bojkotirate RR, sem se že ustrašila, da sem sama ostala - pa še jaz sem čisto na robu obupa....moje kile ne gredo nikamor, volja za hujšanje pa je že čisto skopnelauser posted image  Kar  naprej grešim....user posted image

Če sem jaz na tekočem, potem je danes vodni dan!?
No, tudi če še ni, ga bom jaz imela, saj kar naprej grešim in ne bo nič narobe, če se malo sčistim.... bolj je vprašanje ali mi bo uspelouser posted image

Dajmo POGUMNE - v boj s kg!!!! Meni sami ne bo uspelo zmagati vojne!!!!

clock-img

28.05.2006, 09:58

clock-img

dix

pencil-img

897

Z menoj boljše da ne greš v vojno, sem namreč puško (voljo) izgubila.

DAnes sem za zajtrk namesto vode pojedla 2 koščka peciva user posted image  logika a ne? Torej dvomim da do konca zdržim user posted image

lp!

clock-img

28.05.2006, 10:07

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Jaz sem imela vodni dan včeraj, čeprav sem spila 3dcl sveže stisnjenega pomarančnega soka. Kile so se mi spet ustavile, samo se ne sekiram, ker že lahko oblečem hlače, ki jih prej nisem mogla in na splošno se ful dobro počutim, tako da bom kljub pregrehom vztrajala po moje še kak mesec dlje. Skratka punce ne obupat,nouser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

28.05.2006, 20:59

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Ola punce!

Jaz še tudi nisn obupala...čeprav kr grešim zadnje časeuser posted image . Danes npr. sploh nisn mela vodnega dneva...sn jedla meseka in solatko za kosilo...le kje je voda danesuser posted image  Grozaaaa...kile pa kr stojijo in se nikamor ne premaknejouser posted image . Ma bomo vztrajali do konca,...upajmo, da ne z takimi pregrehami kot zadnja dva dniuser posted image , ker pol nebo vrei.

Lepo hujšanje še naprej....user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem