cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE...47.dan

clock-img

17.05.2006, 08:40

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Pozdravček!

Dnes bom pa jaz začela in se kar že v naprej spovedala grehov, saj bom danes grešila!user posted image
Šla bom namreč jest v fast food restavracijo, kjer nisem bila vsaj dve leti in si privoščila en velik hambi!!!!!
Žal, a z velikim užitkom!

clock-img

17.05.2006, 11:11

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

ojla...tudi za mano je že en prekršek-za zatrk sm pojedlašalčko čokolinota,,,,


za kosilo naj bi bila špinača in pire krompir, za večerjo pa še ne vem....mogoče bom pa pojedla prebranac-mi ga je še nekaj v skrinji ostalo...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

17.05.2006, 11:14

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Živjo punci,

očitno je danes dan prekrškov user posted image . Tudi jaz sem se pregrešila s skodelico sladoleda, saj je kolegica v službi imela potopisno predavanje in je zraven ponudila to pregreho... user posted image  Hm, hm...

V glavnem, težko že čakam na riž, ki bo za kosilo, zvečer si bom pa naredila kakšno fižolovo juhico (joj, saj sploh ne vem, ali je fižol danes ali kdaj drugič).

Lepo se imejte in lep dan vam želim,
modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

17.05.2006, 15:28

clock-img

dix

pencil-img

897

še ena grešnica

Za zajtrk sem pojedla breskev (prej breskvico) pol pa pred kosilom malo keksov ki sem jih za malega spekla pa malo makaronov z mletim mesom mi je v usta natlačil.

Pol sem si naredila neko umetnijo iz riža, bučk, paradižnika in sojine omake, kumaro mi je spet mali ukradel... user posted image

Za večerjo bo pa samo kako jabolko ker me ne bo doma (to mi je za kazen za dnevne grehe) user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem