cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE...31. DAN (Š)

clock-img

01.05.2006, 08:41

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Juuuuuuuutro!

Kaj, a še vse spite al kaj?user posted image  No, jaz sem včeraj bla odzunaj, malo lumpala, sicer brez alkohola, ampak je blo kljub temu super...zdaj pa ne morm več spatuser posted image  Danes torej škrob na jedilniku, jaz si bom kar naredila prebranac, zravn pa polnozrnato štručko in rdečo peso. user posted image  

LPuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

01.05.2006, 08:47

clock-img

mama76

pencil-img

182

Dobro jutro, moja user posted image se še kuha, tudi mene ni bilo včeraj doma tako,da se nisem nič javila zajterk bom najberž preskočla za kosilo fižolovka z rižem za večerjo pauser posted image  mogoče samo sadje, hej pokica kaj pa kg danes je ponedeljek jaz sem na -3,8 prejšnji teden na -2 tako da sem user posted image user posted image user posted image  lep pozdrav...

clock-img

01.05.2006, 09:05

clock-img

dix

pencil-img

897

Dbobro jutro vse

Jaz bompa danes za "kazen" jedla rižoto, ker sem jo včeraj naredila za celo vojsko pa je ostalo. Večerja isto, zajtrk pa kaka banana ker drugega na premorem pa seveda kavica zraven.


Kile: - 8,6 user posted image

clock-img

01.05.2006, 09:07

clock-img

mama76

pencil-img

182

Hej Dix user posted image user posted image user posted image , a ti nič ne grešišuser posted image

clock-img

01.05.2006, 09:24

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Sem čisto zelena od zavisti, ker je Dix tako pridna!!! Bravo!!!!user posted image
kako ti uspeva?!

Pri meni je šlo dol vsega skupaj "le" - 4,5 kg. ampak sem full zadovoljnauser posted image user posted image

Danes je pa na jedilniku KROMPIR - mljami....komaj čakam!!!!!

clock-img

01.05.2006, 10:04

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Tako sem bla vesela, da sn se 1. oglasila, da sn kar kg pozablauser posted image

Ja, danes vaga kaže 4,6 kg minusauser posted image . Zgleda da je dix res najbolj pridnauser posted image .
 
LP
 
 

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

01.05.2006, 10:12

clock-img

dix

pencil-img

897

IZVIRNO SPOROČILO: mama76

Hej Dix user posted image user posted image user posted image , a ti nič ne grešišuser posted image



greh je moje srednje ime user posted image  samo vse v mejah normale. ko malega hranim s čim okusnim vsakokrat ko mu dam v usta poližem žličko, danes sem za zajtrk morala pojesti eno žličko grisolinoja, haribo bonbonov na srečo več nimamo ker sem vsak dan enega pojedla, mali me futra z bobi palčkami vsakodnevno...

Sem pa tip človeka ki hitro izgubi kilograme in jih še hitreje dobi nazaj. Tako da ko boste ve lepo obdržale svojo težo bom pa jaz zelena od zavisti ker se bom zredila nazaj. Zato sem si postavila cilj, da od te teže ki jo imam sedaj naj bi šlo dol še 12 kg da se pol lahko 5 nazaj zredim da bom še zadovoljna.

Drugače pa občasno kaki obrok kar izpustim če mi ne diši (raje ne jem nič, kot pa tisto kar mi ne diši)

Ne obupat, bo šlo dol, sicer bodite srečne da ne tako hitro kot meni, ker pri naglem hujšanju tudi nastajajo strije, ne samo pri naglem širjenju...pa da ne govorim o dveh visečih zadevah user posted image user posted image

clock-img

01.05.2006, 12:28

clock-img

svoja

pencil-img

29

Živjo.

Evo nas v drugi tretjini user posted image  Saj je kar hitro minilo, se mi zdi, da še dvakrat toliko zdržat ne bo prevelik problem. Edino težko bo, če bodo kile takooooo počasi padale v minus, kot se v drugem mesecu ponavadi zgodi.

Danes sem polna zagona, ker sem si včeraj kupila novo tehtnico, ki meri odstotek vode in maščobe v telesu, pa bom lahko zdaj spremljala ne samo manjšanje kg, ampak tudi maščobe. Pa premalo vode pijem, mi je vaga jasno povedala user posted image

Sicer sem na -6 kg in sem kar zadovoljna. Še enkrat toliko do konca, pa bo moj torundni cilj dosežen. Če ne bi grešila vmes - čisto vse nedelje so bile nedietične, in to konkretno - bi lahko bil minus še večji ... Ampak bi me tudi volja morda že minila ...

Današnji zajtrk: ananas
Kosilo: pečen krompir in solata s fižolom
Večerja: še ne vem

Držite se, punce, dobro nam gre in škoda bi bilo to zdaj zapravit.

clock-img

01.05.2006, 20:06

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

evo...še jaz se javljam....

danes smo mel piknik,tako da veste kam jeto peljalo....PREKRŠEK!!!!


ma sej bo...tko da sama sebe mirim,da je brez vez da sem zelena od zavisti ko slišim kolk ste ve zgubile,ker sem si itak sama kriva


vaga pa kaže -4kg

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem