cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE....44.dan (OH)

clock-img

14.05.2006, 07:45

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

dobro jutro pogumne....kako ste kaj?

jutranja hruška e že za menoj, sedaj pride še kavica....

za kosilo si bom naredila žiroke rezance z paradižnikovo omako in zelenjavo, za večerjo pa sladoled.....

kako pa ostale?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

14.05.2006, 09:04

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Jutro pogumne!

Včerajšnji dan je bil uspešen...nič grehov, bomo vidli kako bo pa danes...upam, da me ne zanese spet kamuser posted image . Za zajtrk še nisn nič...bom verjetno kar sveže stisnjen pomarančni sok, al pa banano, bom še vidla. Za kosilo pa bom pizzo z ketchupom in čebulo.....mmmmmmmm sn že zdaj lačna postala, ko pomislim na kosilo. Še dobro da mam polne roke dela z faksom in učenjem, da malo pozabim na hrano in priboljškeuser posted image .
Za večerjo me bo pa moj pelal na kremšnito...pa seveda zravn tudi obvezno belo kavouser posted image .

Lep nedeljski dan...!user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

14.05.2006, 10:24

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Oj, punceuser posted image Jaz sem včeraj grešila na polno, pa ne s hrano, ampak z alkotom, kar je zs mene ful čudnouser posted image V glavnem pestra noč je za mano, pred mano pa naporen danuser posted image user posted image Jest mi ne paše zaenkrat čisto nič, tako da mislim, da bom imela kar sadni danuser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

14.05.2006, 10:48

clock-img

dix

pencil-img

897

Jaz pa sem veraj grešila da se je vse kadilo.

Spekla sem si torto za danes in bi se mi verjetno jezik posušil če je ne bi že včeraj probala malo. user posted image  Pa orehe sem jedla, smpkije, meso, makarone...vse pomalem sem v sebe metala, brez repa in glave.

Upam da danes zdržim, jutri bo pa spet user posted image

clock-img

14.05.2006, 11:00

clock-img

svoja

pencil-img

29

Dan.

Tudi mene je včeraj zelo matralo - pa ne toliko psiha, ampak zares sem bla ful lačna. Enih pet albert keksov sem pojedla pred kosilom, ker se mi je zdelo, da se bom kar sesula.

Danes sem čist ok. Jabolko je že za mano. Za kosilo bodo testenine z gobami. Za zvečer pa nimam nič sladkega doma user posted image  Upam, da mi bo uspelo kam ven na torto. Ker če nimam ustrezne sladice na OH in se potem mašim malo s tem in malo z onim, sem še drug dan slabe volje, ker nisem izkoristila večerje, kot bi jo lahko.

Lepo nedeljo vsem.

clock-img

14.05.2006, 15:53

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Dobro jutro punce!

Ravnokar sem pojedla kosilo (špageti z zelenjavno omako), za zajtrk pa sem banano. Za večerjo nimam pojma... Predvidevam, da kaj sladkega user posted image .

Skratka, vsem želim lep dan in se beremo jutri!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

14.05.2006, 18:20

clock-img

dix

pencil-img

897

tAKO BEDNO VREME JE DA ČLOVEK NE MORE DA NE BI GREŠIL. sAMO SE PREMETAVAM PO STANOVAJU IN GRIZ TU, GRIZ TAM, LIZ SEM, GRIC TJA PA SMO VERJETNO PRI KILI VEČ user posted image user posted image user posted image

user posted image  pa tako dobro mi je šlo.

clock-img

14.05.2006, 19:44

clock-img

molierka

pencil-img

46

Mene pa zanima kolk ste shujšale v 44 dneh po resnici

clock-img

14.05.2006, 23:08

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Jaz bom pa za kosilo popečeno polento in zelenjavno prilogo, za večerjo pa piškote!!!! Doma pečene - mnjammmmiii!
Se mi pa kg že nekaj časa nikamor ne premaknejo, tako, da počasi izgubljam potrpljenje!
Molierka - jutri imamo tehtanje in boš na tekočem, sicer sem pa jaz na -5,3 kg!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem