cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE....38.dan(B)

clock-img

08.05.2006, 07:34

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

dobro jutro pogumne.....pa je še en sadni dan za  nami....

danes bo pa mesek......


za zajtrk bom maznila eno pomarančo, za kosilo bo goveji golaž+kruh+solata, za večerjo pa še ne vem....mogoče si bom pa  nrdila en sendvič,ker se mi ga že pošteno lušta


ja, pa vagali smo se danes- kaže pa -4,5
sem zadovoljna....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

08.05.2006, 10:35

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Z mojimi izgubljenimi kg sem tudi jaz  zadovoljna (-5kg), edino s čimer nisem je to, da se je v slabih 14h dneh vaga premaknila le za pol kileuser posted image .
Ampak v splošnem je pa o.k.!

Za mano je banana, pred mano pa še ocvrt sir (danes ni časa za kuhanje)+solata; za večerjo pa - MNJAMI - radič+tuna...Komaj čakam!!!

Upam, da ste bile druge bolj uspešne pri grehih kot jaz, a včeraj sem spet naredila en veeelik griz pizze.

clock-img

08.05.2006, 15:15

clock-img

dix

pencil-img

897

Pozdravljene sotrpinke

Moje grešenje s espet nadaljuje, danes nisem imela časa kuhati in sem za "kosilo" pojedla en sendvič, ker je bil premajhen sem še sir glodala za konec pa še mojemu kradla solato. Tako da za večerjo ne vem kaj bo, če najdem kaj užitnega v hladilniku, če pa ne pa sem si kupila ogromno dinjo. Za zajtrk sem pa itak grešila na debelo in na široko (grisolino user posted image ).

Kile so pa padle za 9,4 kg.

clock-img

08.05.2006, 17:57

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Ojla punce,...kje so pa ostale? Se mi zdi,d a se nas vedno manj javlja?user posted image Meni je vaga pokazaa -6kg, tako da sem kar zadovoljna. Danes sem zjutraj jedla jabolka, za kosilo pa solato, ki jo imam najraje in sicer mešano solato z jogurtom in mocarelouser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem