writing-img

POGUMNE....35.dan (Š)

clock-img

05.05.2006, 08:09

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

JUTRO POGUMNE....

kje ste vse?

a ste obupale?

ne no......

danes bo pri meni za jest mlad krompir tako za kosilo,kot za večerjo....za kosilo pečen,za večerjo morm pa še ml razmislit....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

05.05.2006, 08:58

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Jutro punce!

Za zajtrk bom pojedla eno banano, za kosilo bom pa skuhala zelenjavno kremno juho, not bom pa dala krompir, zeleno, korenček in stročji fižol. Upam, da bo dobrouser posted image .
Za večerjo isto, ampak pol manj. Pa velikooo vode zravnuser posted image

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

05.05.2006, 09:51

clock-img

dix

pencil-img

897

jutro...

meni se pa več ne da user posted image  obupala sem že rahlo.

za zajtrk sem pojedla pol dinjice za kosilo bom pa verjetno ostanke glodala...ma se mi ne da kuhati.

clock-img

05.05.2006, 13:30

clock-img

mama76

pencil-img

182

Še ena, ki se ji ne da večuser posted image , te kilce kar stojijo na miru, ma saj vem , da zaradi mojih grehov sam vseeno nevem nouser posted image ,sem pa danes za zajterk grozdje, za kosilo rižoto z paradajzom za večerjo pa še ne vem upam, da ne spet nutelo z žličkouser posted image

clock-img

05.05.2006, 19:35

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Akš živjo!

Javljam se, da ne boste mislile, da sem obupala. Sem na študijskem dopustui doma in grem na internet samo, ko moram. Tako ali drugače cel dan visim na računalniku in tipkam, tako, da se mu potem, ko neham z delom, raje izognem.

Itak se mi pa zdi kar malo brez veze, da se sploh javljam, ker me itak noben ne upošteva user posted image (v soboto ali nedeljo sem prosila, da v ponedeljek ena od punc javi moje -kg, ker sem vedela, da me v ponedeljek ne bo na netu, pa tega nobena ni storila...)user posted image . Tako, da sem bila kar malo žalostna. user posted image user posted image user posted image

Drugače pa sem še vedno pridna (z majhnimi prekrški, ki niso bogve kako veliki in usodni). Kilogramčki se sicer topijo počasi, centimetri okrog bokov, trebuha... pa kar izginjajo.user posted image .

Punce, ne obupajte in vztrajno naprej!

Pozdravček,
modrooka user posted image .



_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem