cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE....34.dan (B)

clock-img

04.05.2006, 16:41

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

ojla...

kje ste danes vse?
a ste obupale?
al ste na sončku?

no ja...za mano je že kosilo (goveji zrezki v čebulni omaki z senfom), za večerjo bom pa en doma narejen hamburger zmazala...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

04.05.2006, 16:53

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Halo punce!
Zgleda da sma z AKŠ same ostaleuser posted image . No, za mano so že vsi današnji obroki, zajtrk sem kar preskočila, za kosilo pa sn 1 pleskavico, polnozrnato štučko, zravn pa zeleno solatko in paradižnik. Za večerjo sn pojedla pa 1 pleskavico brez kruha in zravn ajvar ter čebulo! Uuu je pasala čebulauser posted image .

Lep danuser posted image


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

04.05.2006, 21:45

clock-img

Urška*

pencil-img

1286

Oj!

Jaz se oglašam po dolgem času. Saj berem pa vas večino vsaki dan. Joj, jaz pa kar naprej nekaj grešim. Tehnica ostaja  še vedno - 4 kg. Ja, sama sem si kriva.

Jaz sem pa danes jedla konjske zrezkev omaki. Mi je blo prav čudno jest, ker sem vedla da je od konja.

Uživajte!

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

clock-img

04.05.2006, 22:29

clock-img

dix

pencil-img

897

Jaz pa boljše da ne napišem kaj vse sem danes pojedla, sem bila grešnica za naprej in nazaj.

Za zajtrk sem pojedla pol majhne dinje (ok, to je še po pravilih). Pol se je pa začelo...še pred 12 sem glodala malo mesa, ob 12 sem začela s surovo hrenovko in nadaljevala s kuhano, pol sem z malim zaspala in vstala totalno crknjena (očitno mi je fejst cuker padel) in sem se spravila žret haribo bonbone, pol sem našla odprto čokolado, naredila sem si kavo z veliko smetane... za večerjo sem pa pol jedla spet hrenovko s paradajzom (to je še tudi bilo dokaj ok). Pa pri mami sem vmes jedla bobi palčke...

user posted image  začelo se je...kontrola popušča...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem