cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE....32.DAN (OH)

clock-img

02.05.2006, 08:10

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Jutro zaspanke!

Že spet jaz prva pišemuser posted image . Danes pa je na naše veselje OH dan. Kaj bote jedle? Jaz bom za zajtrk pomarančo, za kosilo si bom nardila pa domače tortilje, not pa nabasala čebulo, bučke in kisle kumarceuser posted image . Aha, še večerja ostane...tega pa res ne gre ven spustitiuser posted image , verjetno bom mojmu naročila, naj mi prinese kremšnito iz slaščičarne.....njammma.

Lep danuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

02.05.2006, 15:45

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Kaj, a ste še vse na dopustu ali ste pa že obupale nad dieto.....zgleda da sn sama ostalauser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

02.05.2006, 16:17

clock-img

molierka

pencil-img

46

Mene pa zanima kolk kg ste izgubile v 32 dneh po resnici prosim

clock-img

02.05.2006, 18:01

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Jaz se pa trenutno s TORTO bašem - MNJAAAMIIIII!!!!!
Za kosilo so bile pa testenine - tudi - mnjami!!!

Molierka: jaz sem trenutno zjutraj na - 4,5 kg (čez dan mi pa kaže -4)user posted image !
Upam pa, da bo šlo do konca vsaj še enkrat toliko dol in da bom čimmanj grešila (kar je pa težko in včasih ukradem kakšen grizuser posted image )

clock-img

02.05.2006, 19:00

clock-img

molierka

pencil-img

46

potle si tako ista ot jaz tudi se rada grešim pa saj danes je dovoljeno saj je OH.NJAMI

clock-img

02.05.2006, 19:18

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Jaz do zdaj 4.6 kguser posted image ....zadovoljna sn z rezultatom, lahko bi blo boljše, sam tud majhni grehki se očitno poznajouser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

02.05.2006, 19:20

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

evo molierka - jaz pa sem izgubila 4kg in sem s tem zadovoljna. Pa še grešim velikokrat....ampak danes ne bo treba, ker je sladki dan- NJAMMMM

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

02.05.2006, 19:47

clock-img

dix

pencil-img

897

Tu smo, samo uživamo prvi delno sončen dan po deolgem deževju.

Tudi zame je danes poseben dan, saj sem ejdla tortico...njamiiiiii.
Meni trenutno 8,6 manj, mogoče kakšen gram še manj, ampak tako malenkostni pa spet ne bomo user posted image . Dam vam malo lufta da me dohitite user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem