cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE....30.dan (B)

clock-img

30.04.2006, 07:55

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

jutro....


evo user posted image  je že za menoj....invčerajšnji vodni dan tudi user posted image


danes pa je na vrsti meso....bomo za kosilo snedli piškico, seved jo pustili še nekaj za večerjo, zraven pa še en velika skleda solate


za zajtrk pa hruška....

secer gejo me tele kile fulll počas dol  (no ja...saj ni čudno,če sm pa prava prekrškarca-hiihi). Dekleta a veste da smo pogumne že cel mesec? pridne smo pridne


tale dež me bo pa kr bolano naredu....grrrr 

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

30.04.2006, 08:22

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Dobro jutro!

Ste preživele včerajšnji vodni in deževni dan? Jaz z veliko muko...sicer sn malo grešila, sn si šla zvečer vrezat en kos salame, ker se mi je že vrtelo od laaaakoteuser posted image . Pa saj to tudi ne smatram za velik greh, je bil pa grehekuser posted image . Sam kile so pa vseeno šle dol. Tudi jaz bom danes piščanca, in sicer pečenega, zraven pa kumarčno solato z papriko in paradižnikom, ter zapečene bučkeuser posted image . Njamaaaaaaaaa! Še prej pa moram pojest eno pomarančouser posted image  Ah sj bo!

Lep dan, pa čeprav že spet deževenuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

30.04.2006, 08:28

clock-img

NMJ

pencil-img

237

Za mano je tudi že jutranja user posted image . Brez nje ne gre.
Res je, že cel mesec je za nami (user posted image  zame še en dan več). Danes imam Š.

Z: 2 kivija
K: verjetno pečen krompir in velika skleda solate
V: še ne vem ali sadje ali krompir

Sicer se tudi jaz ne držim tako strogo te diete in gredo zaradi tega kg bolj počasi dol, ampak gredo user posted image  in sem zadovoljna (do sedaj -7kg. Gremo naprej v drugi mesec user posted image .

clock-img

30.04.2006, 08:48

clock-img

dix

pencil-img

897

Vodni dan se je očitno splačal, sem danes namreč 2x stopila na vago, ki je pokazala kar 8,6 kg  minusa.

Za kosilo bo pa tudi prei meni piščanček, mariniran da bo še slajše. user posted image  Zraven pa solatka in večerja isto.


Pa smo prestale najhujšo preizkušnjo, zdaj pa lepo počasi naprej! Bravo!!!!! 1/3 je za nami user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.04.2006, 10:24

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

joj punce....vam tko lepo kažejo minus kg, men pa še zdaleč ne tolk...vse ste nekje na -7, -8, men pa le -4  šmrkkk

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

30.04.2006, 10:43

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Evo, še vedno sem z vami, samo se zaradi gužve malo manj oglašam. Danes marinirano puranje stegno in zelenjava.
Izgubljeni kilogrami: -10 kg (od 1.2.2006, da ne bo panike user posted image )

Sem na svoji željeni teži, ampak kaka kila manj ne bo škodila.

clock-img

30.04.2006, 11:49

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Živjo punce!

Očitno bomo danes kar vse jedle piščanca user posted image user posted image . Ja, tut jaz ga bom. Polnjenega... takega finega ... user posted image user posted image  Ga bo naredil moj tast... njam njam

Pa zraven solatka...user posted image

Madonca bo pasal po vodnem dnevu! user posted image

Ja, punce, smo že dosegle 1/3! Bravo me!

Jaz sem trenutno na -6kg. Res grejo počasi dol tele kilce... Jaz si mislim - bo pa tolk bolj držalo, če bo počas user posted image user posted image ..

Mejte se lepo, uživajte v nedelji, četudi bo deževna!

modrooka user posted image

P.S.: Prosim, če lahko ena jutri še zame napiše, da sem na -6 kg, da me bodo dali na seznam. Jutri namreč ne bom imela dostopa do interneta! HVALA!

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem