cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE....28. dan (S)

clock-img

28.04.2006, 10:16

clock-img

dix

pencil-img

897

A dobro jutro smo pa kar preskočile? Pol pa dober dan!! user posted image

DAnes je mučenje, jutri pa še hujše. Ker sem velik ljubitelj sadja (hahaha) bom že verjetno daes imela na pol vodni dan, jutri pa se mi bo itak zmešalo. Če bo pa še vreme tako žalostno pol se me pa moj naj pazi, ker bom sitna 100/h user posted image

lep dan  želim

clock-img

28.04.2006, 10:31

clock-img

Anonimen

Pozdravljene,

mene tud skrbi jutrišnji dan, amapk bo že- upam, da bo saj malo sončka, da bom lahko  zunaj.

clock-img

28.04.2006, 11:17

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Jaz sem imela vodnio dan že nekaj dni nazaj in mi je uspelo - moram pa priznati, da komaj, saj je iz kuhinje vse takoooo lepo dišalo... Pa še meni pitje ne gre ravno najbolje - v celem dnevu sem spila 2,5 litra...
Samo na vagi se mi pa vodni  ni poznal oz. je bilo čez dva dni spet isto (najbrž zaradi borovničk, ki sem jih pila za roj.danuser posted image ), tako, da je teža ista kot pa prejšnji tedenuser posted image  - ampak do ponedeljka imam še čas!!!

Pogumno naprej!!!!!

clock-img

28.04.2006, 13:43

clock-img

mama76

pencil-img

182

Hruške,jabolke,slive,...ja,ja danes bodo vitaminči jutri pa vodominčkiuser posted image , jaz si ravnokar tenstam repo, pojedla pa sem že nekaj rigloja,indijkih oreščkov, čaka me pa še banana in za večerjo tenstana jabokla s cietom za jutri pa nam ni treba študirat, kaj bomo kuhale, ker kar samo iz pipe priteče upam, da bom zmogla, v prvem hujšanju mi sploh ni bil problem vodni dan ampak naslednji mi tko cuker padu, da sem kar celo čokolado snedlauser posted image  jutrišnji zmagi nasprotiuser posted image

clock-img

28.04.2006, 13:59

clock-img

dix

pencil-img

897

IZVIRNO SPOROČILO: mama76

...upam, da bom zmogla, v prvem hujšanju mi sploh ni bil problem vodni dan ampak naslednji mi tko cuker padu, da sem kar celo čokolado snedlauser posted image   



hahaha, ti si pa dobra. Ma jaz imam danes neko krizo tako da se komaj brzdam da ne bi kaj sladkega ali pa kaki sendvič pojedla. Sem si zato eno malo cvetačko skuhala, me je bolj nasitila kot kako sadje. Jutri pa...joj mene jooooj... ziher bom grešila, samo upam da bolj malo. user posted image

clock-img

28.04.2006, 15:01

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Ola punce!

Čeprav je danes tak turoben dan bomo zdržale, kajne?  user posted image  Za zajtrk sn spila eno kavico, za malico banano, za kosilo pa v pekaču popečene hruške z nadevom iz suhih marelic, fig in lešnikovuser posted image . Večerja pa me čaka v zamrzovalniku....sn si nardila sadni sorbet iz borovničk in jabolk, vse to pretlačila za paličnim mešalnikom in dala na hladno.

A že mate plan, kaj boste jedle jutri?user posted image

LPuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem