cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE....14.dan(Š)

clock-img

14.04.2006, 07:50

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

dobro jutro pogumne

kako ste kaj?

danes  bom jedla neki iz fižola za kosilo, za večerjo se mi pa tud sanja ne kaj...

ja še nekaj - v nedeljo definitivno kršim - povabljeni smo na večerjo, jaz pa boi mogla bit na sadju??? mmmm mislim da tole ne bo šlo.... torej jaz v nedeljo grešim (edino kar pa je....naslednji dan je vaganje-grr)

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

14.04.2006, 08:37

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Živjo!

Jaz bom jedla rižoto(s špinačo, le ,da riccote ne bo poleg, pa parmezana tudi ne). Bom že preživela.

Kile so se končno odmrznile, po menzesu imam kilo manj user posted image

AKŠ, pa zamenjaj dan, saj dieta ne propade, če mal zamenjaš, mislim, da je tisti sadni dan ključnega pomena in je fajn, da ga imaš vsake toliko časa. Ko bom končala z dieto, bom imela en dan v tednu le sadni. No, pobožno upam, da se tega držim. user posted image

Ja, v ponedeljek pa tehtanje. user posted image

clock-img

14.04.2006, 08:44

clock-img

Anonimen

Danes bom tudi jaz imela rižoto, za večerjo pa verjetno enako.
Moram priznat, da sem se včeraj prekršila, ker sem pojedla en majhen košček pize, potem pa za kazen  nisem nič večerjala.

clock-img

14.04.2006, 09:42

clock-img

mama76

pencil-img

182

 Dober dan tudi iz moje strani, jaz bom pa probala danes držat luno ob vodi in čaju za večerjo bom pa verjetno kar rižek na belo...sporočim jutri, če mi je uspelo.Lep sončen dan iz Primorskeuser posted image

clock-img

14.04.2006, 09:56

clock-img

dix

pencil-img

897

Jaz pa sem ravnokar grešila, namesto sadja za zajtrk sem pojedla mlečni griz. Pa še to samo zato, ker imam še 24 ur grozljivo drisko in če bi za zajtrk pojedla sadje bi me itak razneslo.

Bom pa za kosilo ali sadje ali nič, za večerjo pa rižoto pd včeraj, samo da bom meso ven zmetalauser posted image .

clock-img

14.04.2006, 10:41

clock-img

Margareta

pencil-img

872

Jaz bom tudi fižol jedla.

Jaz grem pa danes zvečer malo ven. Upam, da ne bom spet pivo pila.user posted image


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

clock-img

14.04.2006, 14:33

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

ja Pia - po moje bom mela že jutri sadni dan, ali pa v ponedeljek - sem že razmišljala v tej smeri....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

14.04.2006, 16:05

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Čao punce!

Vidim, da se pridno držite, če odštejemo majhne grehekeuser posted image . Drugače pa sem tudi jaz pridna.....naj se pohvalim, da sem izjemno pridna, saj hujšam danes po luni, tako da danes nič hrane user posted image ...sem samo kafe pila in verjetno spila že dobre 2 litra čaja......pa tolk še popijem danesuser posted image . Se pa tolk bolj veselim jutrišnjega dne, ko bojo na sporedu testenine z omako, za večerjo pa bom mela polno mizo sveže pečenih dobrot.....prekmurski gibanici se ziher nebom mogla izognit, ...mogoče bo še kaj več user posted image .

Vsem skup pa lepe velikonočne praznikeuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem