cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE....13 dan(B)

clock-img

13.04.2006, 08:36

clock-img

Anonimen

Danes pa jaz začenjam temo. No, kako je šlo včeraj? Jaz moram priznat, pri meni je šlo brez prekrškovuser posted image user posted image .
Kaj pa boste danes jedle? Pri meni bo na jedilniku sigurno meso pa solata.

clock-img

13.04.2006, 09:20

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja, včerej sem bila tudi jaz pridna,
danes sem si pa v službo prinesla narezano rdečo papriko zmešano
z rezinami mozzarele.
Upam, da bo dobro...

lp

clock-img

13.04.2006, 10:06

clock-img

dix

pencil-img

897

Včeraj je kar šlo edino da sem zaradi odsotnosti spet en obrok izpustila in sem tako pojedla v celem dnevu 1 grejp, pol melone in eno hruško. Pa pregrešila sem se s 7 bobi palčkami user posted image

Danes bom pa jedla grško solato, za zajtrk sem pa pojedla 2 banani ki bi ju naj včeraj za večerjo.

clock-img

13.04.2006, 10:32

clock-img

Margareta

pencil-img

872

Pojedla sem jabolko in banano. Za kosilo pa še ne vem.

Jaz sem pa včeraj zvečer pivo spila. user posted image


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

clock-img

13.04.2006, 10:41

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem tudi bila včeraj pridna in z vami imela sadni dan. Po Odločnih pogrešam sadne dneve in ločevanje hrane, pa vas spremljam (in jem, kot ve). user posted image

user posted image user posted image  Bravo, pogumne! user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

13.04.2006, 12:24

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

No lelaval lepo, da nas spremljaš, ampak tebi kolikor se spomnim se pa ni treba glih preveč pazit, sej maš pomoje tak ITM, kot ga jest še v sanjah nebi dosegla.
Je pa res, da sem sama ugotovila, da je telo veliko lažje ob takšni prehrani - nisi ves zabasan in napihnjen.

pozdravček

clock-img

13.04.2006, 12:24

clock-img

mama76

pencil-img

182

Včeraj sem grešila z polnozrnato žemljouser posted image , danes za zajterk nič, za kosilo dve ocvrti jajci in solata iz kumaric, paradižnika,paprike in čebule + juha , za večerjo pa verjetno jogurt, koliko tekočine spijete na dan, jaz se moram prav potrudit, da mi rata kakšen literuser posted image

clock-img

13.04.2006, 15:26

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Sicer malo pozno...se pa vseeno oglašam; še nisem obupalauser posted image . Včerajšnji dan uspešen, danes sn pa jedla ražnjič in sotalo. Sicer sem si jih več spekla, sn misla da bo po včerajšnjem dnevu danes grozna lakota, pa začuda sploh nisn mogla dost pojestuser posted image . Zato mi pa že zdaj kruli v bauhijuuser posted image . Moj dan je danes fajn stekel....sem se šla polepšat k frizerju, tako sem si povečala samozavestuser posted image . Ampak ta glavno bo, ko bo tehtnica kazala še 10 kg manjuser posted image . Zdaj si bom pa privoščila en fajn sprehod v naravi, da si sprostim dušo in telo. Pa še na lakoto pozabim. Punce, a bote kaj hujšale po polni luni? Jaz sem se odločila da bom poskusila, pa če bo šlo še kaj dol, tolk boljše....upam, da zdržim do sobotnega kosilauser posted image .......se bom morala fajn nacejat z čajem.

Pridno praznikom naprotiuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

13.04.2006, 18:03

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Joj, kako sem bila vesela, ko sem lahko danes spet nekaj konkretnega pojedlauser posted image Dopoldne itak sadje, potem pa polpeti s kislimi kumaricami,  za večerjo pa ravno tako polpeti s solatouser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem