cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE.....29 dan(voda)

clock-img

29.04.2006, 08:41

clock-img

mama76

pencil-img

182

Dobro jutro moje vodovodarke jaz sem se odločla, da ne bom čisto vodna in bom enouser posted image zjutraj spila in popoldne mogoče še eno, še tako ne vem kako bom zdržala včeraj sem bila user posted image danes pauser posted image , kakšen občutek imaste pa vi?

clock-img

29.04.2006, 08:51

clock-img

dix

pencil-img

897

jutroooo

tudi jaz se kavi ne mislim odpovedat, 2 bom ziher spila.

Drugače pa mi zaenkrat dobro kaže, še nič lakote nisem začutila, sicer sem pa itak komaj vstala user posted image  Zvečer javim kako je bilo.

clock-img

29.04.2006, 08:58

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Pozdravljene!

V mojem bauhiju je že zaaaajtrk....njama, 2dcl Donata in ena nesladkana kavauser posted image . Wawww sn sita!!! Za kosilo bom popečeno vodo, za večerjo pa verjetno en kos vodne rezineuser posted image . Vmes bom se bom pa šla namakat v Terme3000, da mi čas hitreje mine, pa bom spet v vooooodiuser posted image . Tko, da danes lakote zihr nebouser posted image .

Lep deževen dan vsem skupuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

29.04.2006, 10:48

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Pozdravljene pogumne!

Ena user posted image  je že padla user posted image . Kako vodna bom čez dan, javim zvečer!

Pogumno čez dan vsem skupaj!

pozdravček od modrooke user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

29.04.2006, 17:03

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

no ja priznam, da sm mislil, da bo tale vodni dan hujši....tudi jaz imam za sabo že 2 kavi....pa dve žlici riža sem pojedla (sem mogla probat če sm dobr skuhala za druge)....to je pa tud vse....

bomo vidl če bo šlo še naprej tko.....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

29.04.2006, 17:33

clock-img

dix

pencil-img

897

Jaz pa trpim, blede se mi, meša...samo da še belih miši ne vidim, pregrešila pa se nisem še NIČ user posted image  (ne vem če naj bom ponosna ali pa naj se smilim sama sebi).

Drugače je meni precej hudo, ker je tako gnilo vreme da popizdiš, če bi bil onček in bi lahko uživala na zraku bi vse skupaj lažje prenašala. Pa še do torka bo dež user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem