cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE.....27 dan (OH)

clock-img

27.04.2006, 07:58

clock-img

mama76

pencil-img

182

Dobro jutri mojauser posted image  je ravnokar v želodčku za zajterk me čakajo jagode, za kosilo pa najberž kakšna pašta sploh nimam več idej za kuhanje in ravno na OH je največji problem, kaj boste pa vi jedle?, za večerjo pakakšna sladica bom probala sama , kaj narest, če mi bo mala pustila, lepe praznike...

clock-img

27.04.2006, 09:22

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Jutro hujšarceuser posted image

Tudi v mojem želodčku je že jutranjauser posted image . Za zajtrk bom kako jabolko, za kosilo pa sn si že včeraj kupla raviole z beluši in pa olivno omakco. Tko da že danes tud nekaj zelenjavnega. Za večerjo pa bo padel kak Milkin nussini, mi je že full padel sladkor v krviuser posted image .

Lep dan....pa čeprav je pri nas deževnouser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

27.04.2006, 09:30

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

dobro jutro....

za mano pa še niuser posted image , ker jo je moj šel pit k svoji ljubi mamici, mene pa kuser posted image  gleda....

sem že tko slabe volje, da bi lahko kr vodni dan imela - me je minilo do kakršnekoli hrane....

če pa bom že kaj spravla v sebe, bodo pa testenine z zelenjavno omakico... za večerjo pa sladoled....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

27.04.2006, 11:19

clock-img

dix

pencil-img

897

Meni so pa OH dnevi najljubši, lahko komot jem suhe testenine pa se veselim tortice za večerjo.

Danes bo sicer pica z zelenjavo za večer pa ...kaj drugega kot TORTA?

lp

clock-img

27.04.2006, 14:44

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

jaz pa ravnokar pečem svojo večerjo - sacher torto - NJAMI


_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem