cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE......22 dan(Š)

clock-img

22.04.2006, 07:53

clock-img

mama76

pencil-img

182

No pa mi je enkrat uspelo, da sem prva, včerajšnjega dne ne bom komentirala pivo v potokih, čokolada,hrenovke s kruhom-belim ob21.00....., danes kosilo pri taščiuser posted image user posted image groza zadnji čas, da se malo začnem kontrolirat ker se mi na vagi kar poznajo tej moji grehi namesto v  - grem v +user posted image rabim  nekaj spodbudnih besed...pa lep pozdrav

clock-img

22.04.2006, 08:13

clock-img

StBarbara

pencil-img

1500

Dobro jutro,

punce jest too much grešim user posted image user posted image  verjetno v glavi še nimam porihtano hujšanja...Prvih nekaj dni je še šlo, potem pa nisem imela več prave motivacije. Tele sadni pa vodni dnevi user posted image
Zato me kar zbrišite s seznama.

Pa veliko uspehov vam, ki ne boste obupale user posted image user posted image user posted image            user posted image user posted image user posted image



_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

clock-img

22.04.2006, 08:22

clock-img

mama76

pencil-img

182

Ne,ne,ne ne boš se nas tako znebila saj vse grešimo nekatere več nekatere manj vstrajaj, če ne moreš imet sadnega dne pa jej kaj drugege samo ne mešaj vodni dan je pa samo enkrat mesečno saj vem lepo je govoriti, če si prebrala moje sporočilo vidiš kaj počnem sam obupat pa vseeno ne mislim boš videla kako bomo lepe poleti pa vse tiste ozke majčke pa mini kikleuser posted image user posted image user posted image , daj no ne obupajuser posted image user posted image user posted image

clock-img

22.04.2006, 08:29

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Jaz sem tudi včeraj malo pregrešila, sicer po kg nisem šla nič gor, samo bom zaradi vesti imela danes sadni dan, potem pa grem z OH dnevom naprej. Barbara, mislim, da so redke tiste,ki niso grešile, takod a ne obupat.user posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

22.04.2006, 08:56

clock-img

katis

pencil-img

975

Jutro pogumne!

Zdaj pa resno: NE OBUPOVAT!
Tam nekje pri treh tednih, je imela moja mami tud krizo (je začela hujšat skupaj z mano, le da ni na seznamu pri bombah), ker se ji skoraj nič ni poznalo, pa meni je tako lepo teža padala, pa zdelo se ji je, da vsak dan je samo 'kazensko' hrano....

Potem smo jo pa s sestro (ona je ful suha) v roke vzele. Njen problem je bil namreč, da je vedno delala le kake kratkotrajne diete (1-2 tedna) in zato je bila navajena na instant rezultate in nato hop nazaj na stare navade.

In sedaj?
Prav ponosna sem nanjo - po dobrih 7 tednih ima cca 6,5-7 kg manj! Seveda je še hudo, ko tehtnica mal gor skoči...ampak pridno hodi brat vse te naše hujšarske poste in dobiva voljo. Kajti ni hujšega, kot če se počutiš čisto samega, ko si na tleh (pa četudi je to zaradi diete).

Zato punce,
kum kum, le pogum, sliši se od juga šumuser posted image  
Poletje se bliža, pa morje... in a ne bo fino skočit v kopalke, ker boste vedele, da ste vztrajale, da ste premagale samo sebe, da ste imele pogum? Pa kaj, če postava morda še vedno ne bo popolna! Že sam občutek, da ste nekaj dosegle, kar ste si zadale, vas bo obdajal s samozavestjo in to drage moje vas (nas) dela NAJLEPŠE!

Torej, gremo vsi dalje!user posted image

< Sporočilo je popravil katis -- 22.4.2006 8:59:03 >


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

22.04.2006, 09:04

clock-img

katis

pencil-img

975

P.S. glede sadnih dnevov

V osnovi so vitaminski in jaz raje jem zelenjavo (pa še manj sladkorja vsebuje in zato po moji logiki manj redi)

Torej na take dneve (danes je moj 'sadni dan') zajtrkujem sadje, za kosilo si naredim 'nevtralno' zelenjavo (obvezno toplo), za večerjo pa kakor kdaj (sadje ali zelenjavo, toplo ali hladno). Pa skoraj vedno si še kaka semena kam posujem.

Definitivno ne bi preživela samo s sadjem - rabim brokoli, cvetačo, korenje, gobice, zelje, čebulo, kumare, bučke, malancane, ohrovt, olive, špinačo, paprikoe, solato, regrat.... RABIM!
 
Držim pesti tudi za vas pogumneuser posted image

Pozdrav od 'bombe'

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

22.04.2006, 09:14

clock-img

mama76

pencil-img

182

Iskalnik
Išči >> Napredno iskanje >> Prijavljeni ste kot: mama76 Odjava >>[O portalu] [Pišite nam] [Vprašanja (FAQ)] [Oglaševanje]

Super si to napisala Katis res ne smemo obupat in ti si nam lahko za vzgled prav občudujem te in se veselim s tabo ko tako lepo izgubljaš kg le tako naprejuser posted image user posted image user posted image

clock-img

22.04.2006, 13:01

clock-img

Anonimen

res ne obupat punce. Tudi jaz sem sem in tja pregrešim, pa že skoraj obupam nad dieto, potem  pa se spomnim, da bo kmal poletje in da je treba mal potrpet in grem naprej.
Včeraj moram priznati, da sem zdražla brz pregreškov, še večerjala nisem, samo mal soka sem popila- mi ni nič pasalo.

clock-img

22.04.2006, 13:13

clock-img

Anonimen

Ne obupat, punce. Pomislite na poletje, kako boste lepe v kavbojkah pa majčkah, pa bo prec lažje. Sadni dnevi so pa seveda lahko tudi zelenjavni. zdaj si lahko recimo sataraš brez jajc naredite, pa solate, pa paradajz, pa tenstano zelje ali zelenjavne juhe, pa je veliko lažje.

Res se splača vztrajat, če bo kateri v vzpodbudo, si naj ogleda moje slike "prej" in "potem". Geslo za debelo albino je: pujda, za suho albino pa: pajek.

clock-img

22.04.2006, 20:30

clock-img

dix

pencil-img

897

Čeprav niti kot pujda nisi bila huda, ampak ti čestitam za pajka user posted image user posted image

Si kaj telovadila? Verjetno si... Zdaj si mi dala novi zagon, da res poiščem rolerje pa da malo zalaufam stepper ter z nožnimi prsti malo dvignem kavč user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem