cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE.......15. DAN (OH)

clock-img

15.04.2006, 10:37

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Danes sem pa menda jaz prva, ki odpira temo....a vse barvate pirhe?user posted image  No, jaz sem jih že pobarvalauser posted image . Za zajtrk kava....sadje sem že kar črtala z jedilnikauser posted image , mi ni več.... Za kosilo bom jedla testenine z paradižnikovo omakco, za večerjo pa sladiiiiiiiiiiiiiiice. Itak danes živim samo še za pecivouser posted image . Drugače pa sem včeraj zdržala polno luno, vendar sem malo presenečena-negativno, ker mi ni nevem kaj dost šlo doluser posted image . Tako da v bodoče: luna nikoli večuser posted image

Lepo praznovanje vam želim!

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

15.04.2006, 11:13

clock-img

dix

pencil-img

897

Jaz sem po sili v sebe stlačila dinjo, za kosilo bodo testenine, za večerjo pa tortica, prav prikladno za RD.

Le kaj bi delala če bi na svoj RD morala cel dan jest sadje? Jutri bom že preživela v ponedeljek bom pa že nekje sfehtala šunko in hren!user posted image

clock-img

15.04.2006, 15:16

clock-img

Anonimen

Pozdravček še od mene.
jaz sem za zajtrk popila kavo, za kosilo sem jedla testenine, za večrjo pa si bom privoščila tiramisu.

clock-img

15.04.2006, 17:35

clock-img

mama76

pencil-img

182

Meni včeraj ni ratalo držat lune do konca tako, da sem lepo fižolovko z rižem, danes pa polento z gobovo omako in paradižnikovo solato za večerjo pa košček čokolade, sladico bom preskočila, ker mi kilce kar na miru stojijo mislim, da je problem ker premalo pijemuser posted image user posted image , lepe praznike, jutri me najberž ne bo tako, da v ponedeljek sporočin koliko sem se skrčilauser posted image ...

clock-img

15.04.2006, 21:09

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Dix: VSE NAJBOLJŠE!!!!user posted image  (Jaz imam pa na svoj roj.dan - 24., ravno sadnega, a bom nadoknadila takoj naslednji dan in šla ven na večerjo -  na ribico, mnjaaam)

Jaz sem bila danes na pici in zvečer potici! Ne vem pa, če ne bom kmalu še malo pice - ja, vem za danes sem bonus že izkoristila, pa še pozno je, a kaj ko je pa takoooo dobra....
Jutri pa sadje ( sem ga pozabila kupiti, pa še nedelja je jutri - imam le jabolka in nekaj grozdja: ( Če se mi bo dalo, bom vsaj regrat nabrala in to jedla za kosilo, a kaj ko bo brez jajčka in krompirja : (  )

clock-img

15.04.2006, 21:10

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Aja, pa še to - polenta se torej je na OH dan? (no, saj bi lahko sklepala po tem, ker je iz koruze). A kus-kus tudi? Ker mi testenine in pica že malo presedajo....

clock-img

15.04.2006, 21:28

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Pridne.
A mislite na Veliko noč zdržat ob sadju? Ptem ste res pogumne. user posted image  Šunka pa je na vrsti v ponedeljek.user posted image
Jaz več ali manj jem kot ve (ker sem že zaključila z dieto z odločnimi), ampak jutri si zaslužim pravi velikonočni zajtrk - postila sem se po luni - in zdržala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

17.04.2006, 09:24

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

IZVIRNO SPOROČILO: poliloni

Aja, pa še to - polenta se torej je na OH dan? (no, saj bi lahko sklepala po tem, ker je iz koruze). A kus-kus tudi? Ker mi testenine in pica že malo presedajo....



A ni polenta na škrobni dan, glede na to,da je koruza tudi? Predvidevam, da je kus kus tudi Š danuser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem