cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE........11.dan(OH)

clock-img

11.04.2006, 08:56

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja punce, kaj je pa zdej to - jest se vam ravno pridružim, vas pa nikjer -
pa ravno danes, ko lahko papcate sladkarije (no, seveda ne še zdele).

Jaz enako kot včeraj tak čas pojma nimam kaj bi jedla ampak mi bo
že kaj zadišalo (se je bolj za bat, da mi preveč ne zadiši kak hrana).

pozdravček

clock-img

11.04.2006, 09:24

clock-img

svoja

pencil-img

29

Živjo,

evo eno pogumno, ravno prilezla iz postelje.

Zajtrkovala bom jabolko, malicala bom jabolko, za kosilo bodo tortilje s praženimi bučkami, malancani in papriko. Večerjo bom danes gotovo bolj skrbno izbrala kot prejšnji OH dan, ko mi je neki čuden ježek pokvaril vse užitke.

Uživajte sonček, pravijo, da ne bo dolgo.

clock-img

11.04.2006, 09:27

clock-img

dix

pencil-img

897

TU SMO ŠE TU, SAMO JE VREME MALO ČUDNO PA ŠE SPIMO.

Z: jagode
K: pica s pelati, jajčevcem, bučkami, gobicami, zelišči, papriko, čebulo in mogoče kroglica špinače.
V: SLADKOOOOO

Pa lep dan želim.

clock-img

11.04.2006, 09:31

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Jutro pogumnice!

Jaz že tudi vstala, sam traja da prilezem počasi do računalnikauser posted image . Za zajtrk se nacejam z kamilčnim čajem, ker mi sploooh ni do sadja danes. Za kosilo bom pa skuhala testenine z gobovo omakco, zravn pa popečene bučke in solato user posted image . Za večerjo pa valda, da nekaj sladkegaaaaaaa.....sn mojmu naročila naj mi kupi une rogljičke 7 daysuser posted image . Komi čakam večerjouser posted image

LP user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

11.04.2006, 09:54

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Uf, blagor vam, ko šele zdaj pokukate iz postelje - jaz bi tut.
No, žal se mi je pred 3 tedni iztekla porodniška in sem kar pridno v službi - pa še ta mi je tko daleč od doma, da sem pravzaprav odsotna od 5:15 do 19:00,
ker nimam nekih pametnih povezav, vsaj ta tedene ne(vozniški me še čakauser posted image ).

No ja, sej vam ful privoščim, sam jest bi tuuuuuut.
Ja, sem se pa odločla, da bo dones za kosilo kar ena velika žemlja, zvečer pa, mmmm, sploh ne vem kaj bi...najraje bi vsakega nekaj.

lp

clock-img

11.04.2006, 10:32

clock-img

Anonimen

zdravo punce!

Jaz sem za zajtrk pojedla banano, za ksoilo pa testenine, za večerjo pa še ne vemuser posted image

clock-img

11.04.2006, 10:40

clock-img

Margareta

pencil-img

872

Za zajtrk ananas, in banano za kosilo bom pa špagete z gobicami, za večerjopa še ne vem.

Sladoleduser posted image

Danes sem malo stopila na tehtnico - tako za rekreacijo. Nič mi ne gre doluser posted image


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

clock-img

11.04.2006, 11:18

clock-img

Anonimen

punce, kako naredite testenine z gobicami??

mojmu bom naredila testenine s tuno, ampak ker me tega ne smemo...user posted image   same testenine, pa tud ne maram..

torej, prosim recept..user posted image

clock-img

11.04.2006, 12:04

clock-img

Anonimen

dejte punce, no.. kmal bo čas za kosilo, jaz pa še vedno nimam recepta. sem iskala drugot, pa je vedno še kakšna smetane zraven.. to pa ne smemo..user posted image

clock-img

11.04.2006, 12:11

clock-img

katis

pencil-img

975

Ojla!

Jaz prepražim čebulo in malo česna z malo vegete. Vržem gor narezane gobice in pustim, da skoraj povre. Dodam malo pomija (ali pa mezge), čisto malo popra in čilija, ter seveda malo origana. Morda še malo peteršilja in majarona ali timijana.

Mezga ti zadevo zgosti, seveda pa mora biti dovolj čebulce za podlago.

Men je tko čist OK.

Lp

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

11.04.2006, 12:28

clock-img

Anonimen

katis, najlepša hvala.. zdaj grem pa delat kosilo..user posted image

clock-img

11.04.2006, 14:40

clock-img

dix

pencil-img

897

IZVIRNO SPOROČILO: Margareta

Za zajtrk ananas, in banano za kosilo bom pa špagete z gobicami, za večerjopa še ne vem.

Sladoleduser posted image

Danes sem malo stopila na tehtnico - tako za rekreacijo. Nič mi ne gre doluser posted image



A ti si za zajtrk in banano in ananas jedla? A ni to "prepovedano" mešat sadje v enem obroku?

clock-img

11.04.2006, 14:57

clock-img

Anonimen

punce, kaj pa VEČERJA???

pri meni bo kos jagodne torte, mogoče zraven mal sladoleda (okrog 16. ure)..

okrog 19. ure,pa grem v kino in tam so seveda obvezne kokice in coca- cola...user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem