cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE.........20.dan(S)

clock-img

20.04.2006, 07:43

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla punce,
pa kaj je zdaj to, na OH dan se tako javljate, sadnega boste pa očitno prespale (no, ne me preveč resno vzet:))
V glavnem, danes sadje, sadje in še enkrat sadje  - meni je to čist fino, samo upam, da me zvečer ne premami kaj sladkega, ker mam mal več za spečt.

lp

clock-img

20.04.2006, 07:44

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Madonca, sva bile istočasne user posted image ...

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

20.04.2006, 07:45

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja, sem vidla, pa sem še razmišljala, če me bo mogoče kera
glih prehitela...no, evo...

lp

clock-img

20.04.2006, 08:21

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

dobro jutro pogumne

evo, pa je tu spet sadni dan - nič hudega, ker imam sadje full rada. Mogoče si bom za kosilo nameso sadja privoščila solato - sicer nisem še prepričana.

se mi bodo pa verjeto malo sline cedile, ko bom gledala druge ob konkretnem kosilu...user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

20.04.2006, 09:39

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Dobro jutro vsem!

Jutranja user posted image je že v želodčku, lih zdaj pa mažem 2 mandarini, za boljšo prebavouser posted image . Za kosilo mam 2 banani za večerjo pa jabolka in mandarine. Za morebitno lakoto pa sn še nabavla bananin čipsuser posted image .  Bomo preživele, kajneuser posted image .

LP user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

20.04.2006, 10:47

clock-img

Margareta

pencil-img

872

Za zajtrk sem imela kivija, pa nista bila nič dobra. Čisto brez okusa. Za kosilo bom pa jagode, potem pa banane.


Jojmene. Pa tolk bi kaj drugega še zmazalauser posted image

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

clock-img

20.04.2006, 12:36

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Hojla!

Jaz sem pa malo spremenila moj današnji jedilnik. Za kosilo sn namesto banan jedla raje dinstano zelje z čebulo, zravn pa kumarčno solato z paradižnikom in čebulouser posted image . Zdaj sn pa fajn sitauser posted image . Popoldan še pojem banano in pa mandarine.
Pa na sprehod bom šla vsaj eno dobro urouser posted image .

Lep sončen dan vsem!

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

20.04.2006, 14:02

clock-img

dix

pencil-img

897

pokica_ ti pa si našla ubitačno kombinacijo za kosilo, jaz to nikoli ne bi v sebe spravila user posted image

Moj jedilnik danes bo pa spet sestavljen iz ene banane, 2 kavic in vode. Sadje mi enostavno ne tekne.

Sem pa malo grešila (če to lahko štejete med greh)...za kosilo sem pojedla 10 zrnic riža, 3 koruzice, 10 graščkov in košček mesa...Vsega toliko da sme probala če je že vse kuhano user posted image user posted image

clock-img

20.04.2006, 15:07

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Hehe dix, ja jaz mam res čuden okus, samo sem si tak fajn vse to začinila, da mi je prav teknilouser posted image . Pa zelje mam na splošno zelo rada, menda pa ima tud fajn učinek, da odvaja odvečne maščobe in vodo iz telesa, ...verjetno je tudi zato tolk bolj teknilouser posted image . Jaz sem tudi zdaj še spila svojo zadnjo dozo kaveuser posted image .

Lep dan! user posted image



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

20.04.2006, 17:48

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Evo, dne je že skoraj konec, jutri pa mesekuser posted image Danes sem jedla pomaranče, jabolka in malo brazilskih oreščkov. Zdaj pa uživam ob zmuksanih zmrznjenih jagodah oslajenih z natreenom,....mmmmuser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem