cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

PLAZMA TV

clock-img

22.10.2005, 09:32

clock-img

rija

pencil-img

15589

A ima kera izkušnje z zapečeno sliko na plazmi? Nam se je zapeklauser posted image user posted image user posted image  pa smo jo dali v rekamacijo, vendar še nobenega odgovora...

_____________________________

...vox populi...

clock-img

22.10.2005, 22:53

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Jaz sem od enga serviserja slišala, da je življenjska doba plazma televizij cca. 2 leti user posted image , pa tolk dnarja.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

22.10.2005, 23:34

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Wat dve leti??? Kaj se ga pa grejo user posted image Midva mava pa že naročeno..user posted image

clock-img

23.10.2005, 10:17

clock-img

Anonimen

V trgovini rečejo da je življenska doba 15 let. Kdo nas nateguje?

clock-img

28.11.2005, 12:21

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

ne se hecat. moj je pred nakupum malo bral na internetu pa ne vem kje še vse, da je sicer življenska doba plazm krajša od ostalih tv, vendar pa nikakor ni samo dve leti. halo? kdo pa bi jo potem kupil?

clock-img

28.11.2005, 12:22

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

ja, sem pozabila vprašat rijo. kaj je to zapečena slika? sori, ampak res prvič slišim. da bom vedela če se nama kaj podobnega zgodi. kak dolgo pa že imata plazmo?

clock-img

28.11.2005, 12:29

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

kot jst vem, nej bi se tiste 'celice' not 'zažgale' al popokale al kaj ti jst vem user posted image tud jst sm se še mau bl pozanimala in tud pravjo, da pol sploh nebi takih TV delal, če bi mel samo tako kratko dobo in še to za tok dnarja.. tko da mogoče se res lohk zgodi, ampak zakaj je potem ponavad 5 let garancije na take TV user posted image

clock-img

28.11.2005, 12:37

clock-img

Junc

pencil-img

42

A si sigurna da imaš plazmo TV, ali imaš mogoče LCD TV? Ker se dogaja pri monitorjih, da se jim zapečejo pikselni (točke).

clock-img

29.11.2005, 23:43

clock-img

Joe

pencil-img

1321

IZVIRNO SPOROČILO: Junc

A si sigurna da imaš plazmo TV, ali imaš mogoče LCD TV? Ker se dogaja pri monitorjih, da se jim zapečejo pikselni (točke).



Pri monitorjih, res, a le pri tistih s katodno cevjo (torej starih in škatlastih). Enako velja za stare televizorje, če bi pač bili izpostavljeni npr. testnemu signalu za dolgo časa.

Pri LCD zaslonih lahko "umre" (mrkne, se izneveri regulaciji) kakšna pika. Navadno postane rdeča, zelena, modra ali zgolj črna. Takšna pika se namreč ne odziva več na ukaze o mešanju barv in se zaklene na eno od osnovnih barv ali preprosto ugasne. Sliši se grozno, vendar se redko pojavlja. In stvar vaje je, da takšno piko ali dve enostavno prezreš. Jaz sem v množici do danes videnih LCDjev srečal le enega z rdečo piko.

clock-img

29.11.2005, 23:45

clock-img

Joe

pencil-img

1321

Eh, smola, napisano je bilo: zapečejo pikselni. Glagol "zapeči" se navadno uporablja le za trajni "vžig" statične slike na katodnih zaslonih.

Torej: recimo, da pike na LCDjih "crknejo" ali "odpovejo".

Že grem dol!

clock-img

29.11.2005, 23:51

clock-img

rija

pencil-img

15589

no pa še izid reklamacije: smo sami krivi, ker gledamo program več kot dve uri skupaj....user posted image  pol pa se lahko zapeče že znak.....bla,bla,bla

samo so nam vseeno ugodili....user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem