cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

PIKOMIL 2

clock-img

16.08.2004, 18:10

clock-img

rosvitaj

pencil-img

25

Živjo!

Imam 4 mesečnega sina, ki pije Pikomil 1. Začeti moravo z dvojko. Kako je sedaj s PIKOMILOM 2? Pred dnevi ga v lekarni niso imeli. Je že nazaj v prodaji?
Če ni - katero 2 naj mu dam?

Kateri čaji (instant)niso sladkani?

Lp

clock-img

16.08.2004, 18:38

clock-img

-luna-

pencil-img

14

Hi!

Poskusi v kaksni trgovini najti Pikomil,saj ga tudi prodajajo in ce se ne motim je se cenejsi.
Ce ga pa ni,pa mogoce Comformil,Aptamil,Hipp...
Jaz uporabljam Hippove caje imas pa se druge.:sloncek:

clock-img

16.08.2004, 18:48

clock-img

rosvitaj

pencil-img

25

Živjo!

Predvsem me zanima, če je sedaj s Pikomiom 2 vse v redu, ker so ga pred časom umaknili iz prodaje.

Tudi mi sedaj pijemo Hippove čaje, vendar so sladkani. Poskusili bi z kakšnim nesladkanim. Katerim?

Lp

clock-img

16.08.2004, 20:27

clock-img

-luna-

pencil-img

14

Hi!

Kako je s Pikomilom ne vem,ker ga nisem uporabljala mi je bil Comformil ljubsi.Sem na racun Pikomila veliko slabega slisala.
Ce ti ti caji niso vsec poskusi sama doma skuhat caj, kupi zelisca in ga sama pripravi.Povprasaj v lekarni ce imajo kaksen instant caj ki je nesladkan.Jaz mu vecina sama pripravim caj.

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem