cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

PAR VPAŠANJ

clock-img

10.01.2006, 16:01

clock-img

vesna fž

pencil-img

202

TUDI MIDVA Z MOŽEM SMA OD PON NA 90 DNEVNI DIETI

me pa zanima ko lahko ješ koruzo ali lahko potem kokice tudi ali ne(sin jih zdle je in mi grozn dišijo in ker so iz koruze predvidevam da lahko)

Jutri pa se lahko je pica-koliko pice lahko poješ za kosilo-jst jo ponavadi spečem cel pekač od pečice ali to pomeni da lahko pojem pol pečaka al koliko-nimam predstave.

hvala lp vesna


_____________________________


<

clock-img

10.01.2006, 17:43

clock-img

Anonimen

Kokice bi načeloma mogoče lahko, vendar samo, če bi jih jedla namesto kosila. Prigrizkov in malic v tej dieti NI.
Pizze lahko poješ za 250 dag moke. Jaz pojem pol bolj majhnega pekača.

clock-img

10.01.2006, 20:33

clock-img

Anonimen

Hothien, si prepričana, da ni glede te količine testa za pizzo napaka? Pa to je ja ogromna količina, več kot za dve odrasli osebi!

clock-img

10.01.2006, 20:39

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Selena

Hothien, si prepričana, da ni glede te količine testa za pizzo napaka? Pa to je ja ogromna količina, več kot za dve odrasli osebi!



Ja baje tko piše, jaz moke ne vagam, dam približno. Nimam pa glčih obložene pizze nikoli. Pa ful mam rada testo. user posted image  Kok točno pa dam, pa ne vem.

clock-img

10.01.2006, 20:41

clock-img

Anonimen

Ja vem, da piše, je včeraj ena napisala.
Ampak meni se to zdi ogromno, pa saj to je pol vrečke moke!!!

clock-img

10.01.2006, 20:43

clock-img

drus013

pencil-img

53

selena, ne pol, četrt vrečke, ampak včeraj mi ni odgovorila nobena druga.
LP

clock-img

10.01.2006, 20:46

clock-img

Anonimen

Ja, sem avtomatično pisala za dve osebi, pri nas pizzo jeva dva. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem