cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

PŠENIČNA MOKA

clock-img

05.03.2006, 12:04

clock-img

pikapoka

pencil-img

27

Punce živjo!
Pred tednom dni, sva bila z user posted image  na bioresonančnem testu, ki je pokazal med drugim tudi alergijo na pšenično moko user posted image  . Zdravnica mi takrat ni razložila ali to pomeni prav na moko ali na gluten (pravzaprav sem pozabila vprašat ) in sedaj sem čisto zbegana user posted image .
Bi mi ve znale pomagat?

clock-img

05.03.2006, 15:21

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Če ti ni povedala, je najbolje, da uporabljaš brezglutensko. Moja hči je bila recimo alergična na pšenico, ne pa tudi na piro in tako smo bolj ali manj uporabljali pirino moko. 

_____________________________

lp

clock-img

06.03.2006, 07:16

clock-img

pikapoka

pencil-img

27

Hvala! Saj vem, da so to 100000000 postavljena vprašanja ampak,...
Do sedaj sem uporabljala riževo in sojino, pa nista prav nič dobrega okusa. Na prvi terapiji bom vprašala katero lahko.
Še enkrat hvala

clock-img

06.03.2006, 08:28

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Odvisno kako je močna alergija na pšenico tudi naš fantek je alergičen nanjo, ampak ni 100% prepovedana.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem