cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Otroku kupiti prenosnik ali raje klasičen računalnik?

clock-img

05.03.2023, 14:59

clock-img

patricija82

pencil-img

4

Moj mali hodi v peti razred in v šoli imajo računalništvo.

Razmišljala sem, da bi mu kupila prenosni računalnik tam do 600 EUR. Gledala sem pri www.NOTESNIKI.si in na www.MIMOVRSTE.com . Ima kdo kake izkušnje z obema trgovcema?

Pa katera znamka bi znala biti boljša? Lenovo, HP ali ASUS? Apple so izgleda fuul predragi, čeprav so lepi.

clock-img

07.03.2023, 02:40

clock-img

doeres

pencil-img

1

Razmišljala sem, da bi mu kupila prenosni računalnik tam do 600 EUR. Gledala sem pri www.NOTESNIKI.si in na www.MIMOVRSTE.com . Ima kdo kake izkušnje z obema trgovcema?

Razmišljala sem, da bi mu kupila prenosni računalnik tam do 600 EUR. Gledala sem pri www.NOTESNIKI.si in na www.MIMOVRSTE.com . Ima kdo kake izkušnje z obema trgovcema?

hurdle

Pravkar sem kupil enega od teh in ugotovil, da je cena precej visoka v primerjavi z njegovo praktičnostjo.

clock-img

07.03.2023, 19:23

clock-img

patricija82

pencil-img

4

Torej priporočate klasičen računalnik in zraven en večji monitor?

clock-img

30.03.2023, 21:33

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

400

Glede na to, da bo računalnbik uporabljal večinoma za šolo, bi bilo morda boljše da vzamate prenosnik, saj ga bo tako lahko uporabil tudi če boste med počitnicami kdaj šli na kakšen izlet. bi pa priporočala , da imate geslo in račnalinik pospravljen vi, saj bo drugače na njem visel cele dneve, kar je pa malce škoda.
Mi osebno smo zelo zadovoljni z Lenovo in Asus prenosniki.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem