cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Otečen šiv

clock-img

12.02.2006, 10:53

clock-img

alenkica

pencil-img

1114

Zadnjič, sem pogledala kakšno je stanje šivov, imela sem jih le tri, in sem opazila, da je še eden ostal in da je okoli njega rahlo otečeno.

Zato me zanima, s šim ste si to pozdravile, ste si kaj mazale ali kaj?

clock-img

12.02.2006, 11:11

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Meni so se vneli šivi po taprvem carskem rezu.Dobila sem antibiotoke.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

12.02.2006, 11:21

clock-img

šnucika

pencil-img

1880

Tudi meni je otekel en šiv in namesto,da bi vlekel skupaj,je šlo narazen in se celo malo ognojili.
Patronažna mi je rekla,da naj grem do moje zdravnice in prosim za recept - sicer bel,za bivacin spraj,antibiotik.
Ful je pomagalo,špricala sem si dvakrat dnevno in po tednu dni je bilo popolnoma zaceljeno!Sedaj po dveh mesecih od poroda sploh ne vem,da je bilo tam šivano!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



clock-img

12.02.2006, 14:28

clock-img

soncka

pencil-img

102

Tudi jaz sem šla ravno včeraj po bivacin spray in to kar direkt v lekarno. Za enkrat še nič boljše, me pa veseli prebrat, da zna bit v par dneh.
LP

clock-img

12.02.2006, 22:52

clock-img

karmina

pencil-img

12

Jaz sem imela po mojem štetju osem šivov, mi niso hoteli povedati, in sem imela podobne težave. Takrat je bila pa še vročina tako da sem imela precejšnjo oteklino. V bolnici sem dobila led, ki mi je sicer oblažil oteklino ampak zadadi šivov pa ni kaj dosti pomagalo. Ko sem prišla domov iz porodnišnice sem si po naukih babice, ki je bila z mano v porodni, večkrat na dan izpirala s kamiličnim čajem in vato. To mi je resnično pomagalo. Kamilice so za izpiranje enkratna zadeva pa še naravna.

clock-img

13.02.2006, 08:17

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

meni so se sivi tudi vneli pa sem se tusirala po N-krat na dan... 'na sreco', ko sva z malim bila se na pediatricnem oddelku... so sestre poslale po zdravnika in me je pregledal ter predpisal antibiotike... ti predlagam da se gres pokazat zdravniku...

_____________________________

Mami, pika moja!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem