cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Orbitrek

clock-img

15.12.2006, 10:34

clock-img

Evina

pencil-img

75

Ojla punce

clock-img

15.12.2006, 10:37

clock-img

Evina

pencil-img

75

Joj oprostite, prehitro sem pritisnila enter... Oprostite...

Pred kratkim je mož kupil orbitrek, da bo p/ostal fit. Jaz pa sem v 16/17. tednu nosečnosti pa me zanima, če lahko tudi jaz delam na njem?

Hvala vam za odgovore
in lep pozdrav.

Evina

clock-img

15.12.2006, 10:48

clock-img

total

pencil-img

4453

Jaz raje ne bi,probaj raje z kakšno jogo,pilatesom,pa pozanimaj se pr svojem ginekologu,boš najbolj sigurna.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

15.12.2006, 12:15

clock-img

alenkat

pencil-img

42

Na forumu smo  o vadbi na orbitreku že diskutirale, tako, da si kaj več preberi pod rubriko telovadba.
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1076314

clock-img

15.12.2006, 12:47

clock-img

2 Sraki

pencil-img

1159

Meni ne škoduje, le da bolj poredko naberem moči še za orbija, sicer pa sem v 34 tednu. Če nimaš problemov v nosečnosti ni tudi zato ne panike, sicer pa poslušaj svoje telo, ta ti pove kdaj in koliko lahko.

clock-img

15.12.2006, 13:28

clock-img

Evina

pencil-img

75

Punce hvala vam za tako hitre odgovore.

Se bom prilagajala trenutnemu počutju in razpoloženju.

Lep pozdrav,

Evina.

clock-img

15.12.2006, 13:31

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Kar sem napisala na linku, ki ga je dala alenkat, še vedno držiuser posted image . Delala sem 4x tedensko po eno uro. Vadba na eliptiku ti nikakor ne more škoditi, če si sicer zdrava. Ni nobenega nabijanja na kolena, nobenih tresljajev...če Pušenjak pravi, da ni ovir za tek v nosečnosti (seveda če gre za izkušeno tekačico), potem nima orbi, ki je s tekaškega stališča vadba za penzionerjeuser posted image , nič škoditi.

clock-img

15.12.2006, 14:28

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Ce se OK pocutis, ni panike. Nadzoruj pulz, da ni cez 140, veliko pij, ne pretiravaj z dolzino, ob bolecini ali vrtoglavici pa takoj nehat. Jaz (ce mi ze uspe gor stopit) dam na najmanjso jakost (1 ali 2) in pol na izi.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem