cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Oprostite, ampak NUJNO!

clock-img

24.08.2005, 07:57

clock-img

Nikica

pencil-img

278

Nimam časa brskati, ampak zanima me, če ste dojile še naprej, ko ste dobile menstruacijo. Zjutraj sva se še dojila, brez problemov je želel, ampak sprašujem se, če je moje mleko potem še primerno, zdravo, zanj. Ali bo pri naslednjem podoju že odbil? Prosim, vaše izkušnje in če ste o tem kaj brale.HVALA!!!!!!!!

clock-img

24.08.2005, 08:02

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ti sam doji, če le hoče. Ni problema:)

clock-img

24.08.2005, 08:03

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Seveda sem dojila, ko sem dobila menstruacijo. To nima veze s "kvaliteto" ali okusom tvojega mleka. Ti samo doji in bodi srečna, da imaš mleko
PA dober tek

clock-img

24.08.2005, 08:03

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Še to....jaz sem dobila menstruacijo 4 tedne po porodu in sem normalno dojila do 6. meseca. Pa mala ni imela nobenih problemov .

clock-img

24.08.2005, 08:13

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Ja, vidva se kr lepo dojita še naprej. Pravijo sicer, da lahko otroci občutijo prihod menstruacije v tem smislu, da ima mleko malo drugačen okus, posledično pa se lahko zato hočejo malo odstaviti, če jim ta okus ni všeč oz.poznan. Če bo otrok hotel piti, mu kr pusti, mleko ni zaradi tega nič manj zdravo.:)

clock-img

24.08.2005, 09:30

clock-img

Anonimen

Itak, da ja.
Jaz sem jo dobila 6 tednov po porodu, dojila pa sem 1 leto.

clock-img

24.08.2005, 09:44

clock-img

afrika

pencil-img

283

Še vedno se dojiva, :hudicek: pa imam od njegovega 6 meseca dalje. Nič ne porajta, še bolj strastno vleče:)-!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem